Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megnéztétek már Tom Hardy új...

Megnéztétek már Tom Hardy új filmjét, a Venomot? Mi a véleményetek a filmről?

Figyelt kérdés

2018. okt. 5. 07:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Az R rated besorolás jót tett volna a filmnek, és amilyen sok macera volt az elkészítésével, én azt hittem, hogy egy totális káosz lesz, úgyhogy elég alacsonyak voltak az elvárásaim. Ehhez képest egész szórakoztató volt. Sok hibája van, néha elég furcsán van megvágva a film, és nekem az első harmada sem tetszett. Viszont onnantól, hogy Venon felbukkant, nagyon pozitív irányt vesz az egész, és lazán elviszi a karakter a hátán s filmet. Igazából egy szórakoztató marhaság az egész, semmi extra.
2018. okt. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor talán mégis megnézem. A trailer alapján nekem kicsit komikusnak tűnt az egész.
2018. okt. 5. 14:25
 3/5 anonim ***** válasza:
ízlések és pofonok...ma néztem meg és szerintem simán hozza a Thor 2 színvonalát.Megy a hype a mcu filmek körül,és bármi ami nem tőlük jön már előre le van sz@rozva.Tom Hardy és a Marvel színészek többsége között az a különbség hogy Hardy kifejezetten jó színész. Megvannak a film gyenge pontjai,köztük a főszereplő csaj aki baromi halvány,vagy a végkifejlet a főellenséggel,vagy hogy elbírt volna több vért is nyugodtan...na de hát a studió kasztrálta a filmet.de!!! Venon és Hardy "kettőse feledteti ezeket a hibákat nagyjából. Nézd el nekem a kissé elfogult véleményemet,de hát nekem Hardy jelenidő szerint a kedvenc akcióhősöm. A filmet ajánlom nagyon,egy 10/7 simán.csak ne hallgass a negatív kritikákra.mindenesetre remélem sikeres lesz csak a folytatás miatt.u.i az akció részek nagyon ütnek!bár lenne véresebb!
2018. okt. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem szerettem volna, hogy ilyen viccesre vegyék ezt is, a Deadpool filmeket pont emiatt nem néztem meg, valahogy nekem ez nem passzolt össze. Viszont nagyon pozitívan csalódtam a Venomban, nagyon jól áll neki ez a poénos hangvétel, lehet sokat röhögni. 1 év után ez volt az első film, amit megnéztem moziban, és nem bántam meg, nekem abszolút bejött, úgyhogy várom a következő részt.
2018. okt. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10bol 7es nagyon gyenge ertekeles. 10bol 8-9et siman megerdemel. Nem vontatott a film, nincs felesleges jelenet v tulnyujtott. Vicces, latvanyos, szorakoztato es izgalmas. Tom Hardy remekul alakit benne, tokeletes a szerephez. Ne hallgass a negativ krikakra,hidd el tobben vagyunk akiknek tetszik mint akiknek nem.
2018. okt. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!