Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mennyit kaszált...

Szerintetek mennyit kaszált stan lee a marvel filmeken?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a 90-es évek ben majdnem tönkrement a marvel már conokra és eőadásokra járt db-ként 1000$-ért, most meg milliárdos? Ez szerencse vagy peckh ? Gondoljatok bele öregen meggazdagodni amikor már semmire se tudzs költeni mekkora szivás. Ilyet csak az ördög tehet az emberrel vagy a sors iróniálya!

2018. nov. 2. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
A szerencsének ehhez semmi köze. Zsidó származású ennyi elég
2018. nov. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

nem vagyok tisztában a marvel jogrendszerével,vagy hogy lee hogy van ebben benne,de ő amiket írt és odaadta a kiadónak az onnantól szerintem a kiadóé,nem pedig az övé,ha alkalmazott volt.

ha mondjuk 30 éve akkor leadta a bosszúállók 3at és kapott érte 100 dollárt,onnantól neki nincsen hozzá köze,nem ő a jogtulaj.

szóval elmehet a conokra,meg beugorhat a filmekbe,de kizártnak tartom a milliókat ezekért.

persze gondolom kap egy tiszteletdíjat meg a cameoval főhajtást,de kb ennyi lehet ez.


de amúgy az alapfelvetésed az tényleg szopás lehet,hogy 80 körül szakítani.

2018. nov. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 a marvel comicsot kb ő indította el
2018. nov. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

és jogtulaj is maradt vajon?

mert ha igen akkor viszont kasza van az öregnél,nem kicsit.

2018. nov. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy most pontosan hogyan vannak a viszonyok, de szerintem jog nincsen Leenél.


Ez a videó nagyon jól megmutatja, hogy mi volt a szerepe a mostani Marvel létrejövésében. :)

https://www.youtube.com/watch?v=_rIdZVsqBjg

2018. nov. 3. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de sajnos nem fog többet. :(
2018. nov. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!