Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Guillermo del Toro Faun...

Guillermo del Toro Faun labirintusa című filmje mennyire viseli meg a nézőt?

Figyelt kérdés

Mennyire "nehéz" alkotás? Úgy értem mennyire lehetnek rémálmai tőle az embernek vagy kaphat tőle sokkot?


Azért kérdezem, mert érdekel a film és szeretném megnézni, ugyanakkor láttam belőle képeket a neten és borzasztóan elvontnak illetve riasztónak néz ki (főleg az az aszott figura a kezén a szemeivel), és nem tudom be merjem-e vállalni. Akik már látták, nektek milyen élmény volt? Hagyhat kellemetlen emlékeket?



2018. nov. 5. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább depresszív meg nyomasztó mint ijesztő. De attól is függ hogy mennyire bírod az ilyen filmeket.
2018. nov. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az a szörny volt a legkevésbé nyomasztó :D


Szerintem ebben van az egyik legdurvább jelenet, amit valaha láttam, és egyébként se egy vidám film. Rémálmaim monjuk nem lettek tőle, annál már harcedzettebb vagyok.


Nem egy kellemes élmény, de az utóbbi 15 év egyik legelismertebb filmje, szóval rajtad áll, megnézed-e vagy sem.

2018. nov. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon megéri, fantasztikus film. :) Nem mondanám ilyesztőnek én se, inkább szomorú.
2018. nov. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es, melyik jelenetre gondolsz?
2018. nov. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A borosüvegesre, szerintem ennyiből tudni fogod :D
2018. nov. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!