Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti mit gondoltok erről a Star...

Ti mit gondoltok erről a Star Wars ötletről? Szerintetek Darth Zannah szerepére Alicia Vikander vagy Gal Gadot lenne jobb?

Figyelt kérdés

Ha tegyük fel visszahozzák Darth Zannah karakterét a kánonba, szerintem egyértelműen ez a két színésznő közül egyikük lenne a legjobb választás, de melyikük lenne a jobb?


Ami mindkettejük mellett szól: sportos, jó alakjuk van, viszonylag otthon vannak küzdős jelenetekben (GG: Wonder Woman, AV: Tomb Raider).


Ami inkább AV mellett: arcra, hajra és testalkatra talán jobban passzol.


Ami inkább GG mellett: komolyabb karizma, kisugárzás, illetve az aprítós jeleneteknél hitelesebb lenne. Bár nem tudom negatív szereplőt mennyire hozna hitelesen.


Szerintem.


Nektek mi a véleményetek? Illetve Darth Bane szerepére kit tudnátok elképzelni? (Én Tom Hardyt.)



2018. nov. 6. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:

egyikükről sem tudok elképzelni komolyabb gonosz szerepet.

av inkább naiva.

gg pedig túlkoros és nem rendelkezik túl nagy színészi kvalitással,csak szép.

szóval bár nem a kedvencem,de scarlet johansson lehetne egy jó darth zannah.

2018. nov. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1, Gal Gadot ugyanannyi idős mint Scarlet :D

Amúgy esetleg Margot Robbie?

2018. nov. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hardy nem lenne rossz Bane amúgy, csak jó 25 cm-el kisebb, mint Bane..

Mark Strong? Nem tudom, mondjatok valakit aki magas, kopasz, és nem szerepelt a Halálos Iramban filmekben :D

2018. nov. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Star Warsba általában kevésbé híres színészeket tesznek ;)
2018. nov. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%

bane lehetne henry cavill.

szerintem benne ott van,hogy tudna hozni egy ilyen mogorva dühöngő állatot:)

a sok jófiú szerep után még remek ellenpont is lehetne neki eljátszani az egyik legnagyobb gonoszt.

2018. nov. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!