Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pontosan milyen képességei...

Pontosan milyen képességei vannak az egyes végtelen köveknek?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom van az:

Idő kő

Lélek kő

Valóság kő

Tér kő

Erő kő

és az Elme kő.


Oké az Idő követ sejtem hogy az időt képes manipulálni. De előre is képes menni?


És a többi mit tud?



2018. nov. 8. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mi kő'?
2018. nov. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Mi kő még?
2018. nov. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%

Értelmes válasz :D


[link]

2018. nov. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1 és 2


MUHAHAHA K...@ vicces :D:D:D


3, Köszönöm a értelmes választ.

2018. nov. 8. 21:16
 5/6 anonim ***** válasza:

12/L

Ha jól tudom:

Idő kő: ídő visszapörgetés, emberek és tárgyak fiatalítása és öregítése, jövőbe látás

Valóság kő: valóság megváltoztatása

Tér kő: teleportálás

Lélek kő: mások erejének elvétele, hordozója minden lélek felett uralkodik


Csak ennyit tudok a filmek és a képregények alapján amit eddig olvastam

2018. nov. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Idő kő: logikus,benne van a nevében, az idővel lehet játszadozni oda vissza,illetve időhurokba zárni örökre az ellenfelet ( Dr strange Dormammut.)És válasz a kérdésedre igen,a jövőbe is lehet menni,Dr strange kiprobálta a bosszúálók 3 ban.

Lélek kő: képes a lelkeket uralni,kinyit egy másik univerzumot,eltudja venni mások erejét,és végtelen hatalmat ad az illetőnek.(szerintem ez a legjobb kő,ugyan akkor nagy ára van.Lelket kell adnod ahhoz hogy megkapd.Thanos esetében akit szeret az a lánya és őt kelledt megölnie (ledobni) ahhoz hogy megkapja a követ.

Valóság kő:Képes megváltoztatni a valóságot..pl Thanos bolygója szép volt és azt megis tutta mutatni hogy hogy nézett ki.Vagypedig A galaxis őrzői megtalálták Thanost a gyűjtőnél,gamora "meg ölte".Na és itt a csavar hogy ezt thanos tervezte meg hogy hogy alakuljon a helyzet.A valóság kő segítségével.Ezen kívül képes még sötét anyaggá változtatni valamit.De a fő funkciója az amit elöbb irtam fent

Tér kő: illetve Tessersct.Ez egy átjáró,oda mész vele ahová akarsz.(bosszúálók 1 ben Selvig egy átjárót nyitott,csituri sereg jött átt azon keresztül.

Hatalom kő nempedig erő kő 😂.Benne van a nevében hogy hatalmat ad,erősebb lesz a viselője,ugyan akkor ez egy olyan kő hogy nem mindenki képes uralni,felemészt téged,megöli az illetőt ha sokág van nála.A galaxis őrzőiben csak közösen tudták kibírni a kő hatalmát,ugyan akkor thanosnak ez semmiség volt.

Elme kő: Loki jogarában volt,ha valakit megérintett vele akkor manipulálni lehetett az illetőt.Ezzel a kővel saját csatlósaid illetve csicskásaid is lehetnek.Persze aztán Vízió homlokába került,hatalmat adott neki,lézeres fegyvernek is jó. Ezek lennénének a végtelen kövek.Külön külön mind valamire jók,de ha egybe teszed az összeset a végtelen kesztyűbe akkor az illető,ebben az esetben Thanos az ubiverzum legerősebb gonosztevője lett.Egy csettintés,és oda az emberiség fele.

2018. dec. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!