Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a horror/thriller?

Melyik ez a horror/thriller?

Figyelt kérdés

Kiskoromban lattam egyik este a TV-ben. Kb. 7-8 eves lehettem. Nem lett elkapcsolva a TV mashova es ottmaradt. A szuleim annyira nem is neztek, csak en maradtam ott a TV-nel. Ugy emlekszem, talan az RTL Klubbon ment, de nembiztos.


Eleg nyomaszto film volt szamomra akkor 7-8 evesen. Meg a mai napig eszembe jut nehany jelenet belole es akkor mindig ramtor a felelem. :D

Annyira emlekszem, hogy ilyen thriller jellegu horror volt. Egy norol szolt akit megakartak olni. Es ez a no amikor belenezett a tukorbe akkor mindig mogotte allt egy szoke haju csaj aki beszelt a nohoz. Ha jol emlekszem az egyik jelenetben ezt a not kikotoztek egy vizi malomhoz, es azt akarta az a pasi, hogy megfulladjon ugy a no ahogy megy le a kerek. De vegul valahogy tulelte a no es megolte a pasit.

Meg azthiszem talan volt benne egy oreg bacsi is aki segitett a nonek, de erre mar nem emlekszem biztosan.


Azt hiszem 18 karikas.

Valaki tudja melyik lehet ez a film?


2018. nov. 10. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem te Gina Davis Utnunk a tűzözön c.filjét lttad,ami se nem horror,se nem thriller,hanem akciófilm.A nőnek vannak "villanásai"a múltjból,azok sejlenek fel néha.A vízimalmos jelenet:igazból ebből gondolnm hogy ez az a film,szinte biztosan
2018. nov. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bocsi de sz@r a billentyűm,az á-betű néha nem veszi az adást
2018. nov. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
[link] link hozzá
2018. nov. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ja, igen! Most, hogy igy mondod, tenyleg akciofilmszeru volt inkabb. Bocsi, de akkor annyi idosen nekem felelmetes volt, es lehet ezert konyveltem el magamban, hogy ez horror-thriller. :D


De amugy igen, ez az a film. Koszi!! :)

2018. nov. 10. 13:16
 5/5 anonim ***** válasza:
világos volt számomra hogy annyi idősen kész horror volt neked :D ha nincs a vízimalom jelenet említve,eszembe se jutott volna...és szívesen!
2018. nov. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!