Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a severitus fanficti...

Butt Tímea kérdése:

Melyik ez a severitus fanfiction és hol olvashatnám újra? Még nem volt befejezett mikor olvastam, ezért szeretném most újraolvasni.

Figyelt kérdés
Harrynek van egy ikertestvére, akiről azt hiszik, hogy ő a kiválasztott, ezért Harryt a szülei (James és Lily) árvaházba adják.(Indokuk, hogy az ikertesójára több időt kell szánniuk) Majd Dumbledore tudomására jut ez, és elviszi Pitonhoz és a feleségéhez, akiknek már van egy fia. A Piton család pedig örökbefogadja Harryt. Majd néhány év múlva a Roxfortban találkozik Harry újra a volt családjával. Emlékszem, hogy nagyon félt tőlük, míg végre a Pottereknek eszükbe jutott, de már ugye nem tallták az árvaházban Harryt.

2018. nov. 10. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Csak egy kérdés: te milyen cuccot tolsz? Nagyon ütős lehet...


Harry Pottert a Dursley család nevelte fel csecsemőkorától kezdve, Pitonnal pedig a Roxfortban találkozott először. Akinek tudtommal egyébként sosem volt felesége, mert Harry anyjába volt mindvégig szerelmes.


Javaslom elolvasni a könyveket és/vagy megtekinteni a filmeket először.

2018. nov. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedved első!

Azthiszem, te nem tudod mi a fanfiction.

Ezek olyan írások, amelyeket fanok ( jelen esetben HP fanok) írnak. Vannak akik szeretik ezeket, vannak akik nem. És vannak akik nem is tudják, mi ez. A fanfictionok bármilyen szereplővel bármit csinálhatnak, bárkit bárkivel összehozhatnak, bármikor, bárhol. Bárki élhet, bárki meghalhat, aki a könyvekben nem.

Jelen esetben, egy Severitus fanfictionról van szó. Ezekben a ficekben Harry és Piton között apa-fia viszony alakul ki. Ez úgy gondolom aranyos, és ez nem vad. Vannak vadabb HP fanok, akik Hermione-t Pitonnal hozzák össze, de még ez is a lágyabb fajta. Vannak durvábbak is.

Eltértem a tárgytól. Na szóval, lehet hogy te nem ismered a FANFICTION fogalmát, hát legyen. De úgy gondolom értelmezd a szavakat, pl fanfiction, Severitus, és utánna meg ne nevezzél mást beszívottnak.

Kedves kérdező, érdekesnek hangzik amit keresel. Majd én is igyekszem keresgélni, szólok ha megvan. Viszont kérlek tájékoztats engem a fic címéről, ha megtalálnád :)

2018. nov. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Gabriel17 válasza:
100%

Szervusz!

Azt hiszem, amit keresel, az a Merengő oldalon a: Családi Kötelékek című severitus történet. De nem biztos :D Remélem azért tudtam segíteni.

2019. márc. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3-as, nem az, hasonló ikres alap ugyan, de teljesen más folytatással.

Ha valaki emlékszik a címére megírhatná, mert ugyan megtaláltam, de elfelejtettem lementeni, és megint nem emlékszem a címére én sem. :D

De annyi rémlik, hogy Piton felesége Dumledore lánya volt, Elizabeth. Hozzájuk vitte el Dumbli Harryt az árvaházból.

2020. máj. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Oké, előző vagyok :)

A címe új kezdet. Wattpaon megtalálod. :D

De itt a link ha engedi:

[link]

2020. máj. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves 5. Vàlaszoló!

Nagyon szépen köszönöm. Igen ez az a fanfiction. Meg tudnàd mondani az angol címét és szerzőjét? Vagy a honlapot ahol megtalàlhatnàm?

2020. aug. 15. 16:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a wattpados akinél fenn van, az tud róla informálni, ha még jár fel. Kérdezz rá nála. :)
2020. aug. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!