Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a kedvenc animációs egész...

Mi a kedvenc animációs egész estés filmetek? És miért? Ha van kedvetek, írhattok hozzá indoklást is, miért tartjátok ezt a kedvenceteknek.

Figyelt kérdés
2018. nov. 14. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Nehéz választani.

Nekem az Oroszlánkirály, a Némó és a Szilaj a 3 kedvencem.

Talán az Oroszlánkirályt emelném ki ebből a 3-ból, mivel annak 3 része van, így bővebb a sztori. A zenék is nagyon jók benne, vicces is.

2018. nov. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát én is több film közül választanék, de nem tudom eldönteni, hogy ezek közül melyik az abszolút kedvenc.

Oroszlánkirály(első)

Toy Story(első)

Shrek(első)

Némó nyomában

Szörny Rt.

Wall E

2018. nov. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Képtelen lennék egyet választani, mert imádom az animációkat, inkább felsorolom azokat, amiket ezredszer is szívesen újranézek bármikor, pedig fejből tudom az összeset.


DreamWorks-remekek: Shrek-franchise, Bébi úr, Mr. Peabody és Sherman kalandjai; kevéssé ismert darabok: Turbó (kiszámítható, de nagyon cuki), Az öt legenda (kedves történet megfelelő mennyiségű poénnal)


sírva röhögős Aardman-gyurmaanimációk: Elvitte a víz, Csibefutam, Kalózok - A kétballábas banda (ha jól emlékszem a magyar címére)


Peter Rabbit (igaz, ebben csak az állatok animáltak, de ők a főszereplők)


A kis kedvencek titkos élete (aranyos és izgalmas, az egyetlen Illumination-film, ami meg tudott nyerni magának)


The Angry Birds Movie (Red a lelki társam a tömény szarkazmusával)


Gólyák (imádnivaló, bár nagyon megríkat)


Sausage Party (a fentiektől merőben eltérő, szigorúan 18+ film, pont a magamfajtának való beteg humorral)

2018. nov. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!