Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Molyon (weboldal) szeretnék...

Molyon (weboldal) szeretnék csinálni ilyen "kedvenc könyvek" részt, ami az adott személy adatlapján található. Már átolvastam az egész súgót, de nem találtam, hogyan csináljak ilyet. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Hol kell ilyeneket csinálni: Kedvenc alkotók, kedvenc könyvek, kedvenc szereplők, stb.... Nem találom sehol, új vagyok még a molyon. :D

#könyv #weboldal #kedvenc #moly #kedvenc alkotó
2016. dec. 22. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Kedvenc könyv: rámész az adott könyv oldalára, lesz ott egy olyan szürke gomb, hogy Hozzáadás, ráállsz az egérrel, legördül egy lista és ott kiválasztod azt, hogy Kedvencem.


Kedvenc alkotók: szintén rámész a szerző adatlapjára (több módon is lehet, direkt rákeresel a nevében keresőben, vagy ha az egyik könyvének az adatlapján van, akkor ott ha rákattintasz a szerző nevére, akkor átirányít a szerzői profilra), jobb oldalon lesz egy kis szürke csillag, arra kattints rá, átvált sárgára, ezzel már kedvencelted is.


Kedvenc szereplő: a könyvek adatlapján fel vannak tüntetve ugye a szereplők, rákattintasz a kiválasztottra, átirányít az oldalára, szintén rákattintasz a kis szürke csillagra.


Ha valami nem világos, vagy ha még lenne kérdésed, szólj :)

2016. dec. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jaaaaj, köszönöm szééépen!! :D
2016. dec. 23. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!