Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés
Lázár Gergely nevű felhasználó kérdése:

Ki milyen régi rajzfilmet néz?

Elsősorban a '90 előtti rajzfilmekre gondolok, pl. Kisvakond, Varázsceruza, A kockásfülű nyúl, Nils Holgersson, stb. Szerintem ezek az alkotások még a maiak közül is kenterbe vernek bármit.

Keress kérdéseket hasonló témákban: rajzfilm, animációs film, kisvakond

2018. nov. 19. 19:14  Privát üzenet  

A válaszok
Batman professzor nevű felhasználó válasza:

Hát azt meg nem mondom neked, melyik mikori, de ami elé még ma is leülök, az mind a három Mézga családos sorozat, a Mazsola és Tádé, Tom és Jerry és Kengyelfutó gyalogkakukk töménytelen mennyiségben, Garfield, (ezek természetesen még a rendesen, kézzel rajzolt, nem animált formájukban), Hupikék törpikék (szintúgy), és a Gumimacik

# 1/3Időpont 2018. nov. 19. 20:05 Privát üzenet
Az eredeti Transformers-hez tértem vissza legutóbb.

A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. nov. 19. 20:31 Privát üzenet

Rajzfilmsorozartok:

*Tom és Jerry

*No, megállj csak! (eszméletlen vicces régi szovjet rajzfilmsorozat)

Filmek közül meg néha előveszem a Szépség és a szörnyeteget (tudom, az 1991-es, de majdnem 90 előtti)

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. nov. 19. 21:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valaki felismeri ezt a régi rajzfilmet?
Egy régi karácsonyi rajzfilmet hogy tudnék megkeresni?
Keresek egy rajzfilmet amit rég lattam még kiskoromban de nemtudom a címét es csak nagyjaból emlékszem ra hogy miről szól. Ötlet?
Ha újraszinkronizálnak egy régi filmet, rajzfilmet, amit már megszoktunk valahogy, miért nyúlnak bele a szövegbe, miért nem elég, hogy megújítják a régi, valószínűleg elkopott...
Gyerek koromban néztem egy rajzfilmet, két testvér van benne ha jól emlékszem ikrek, meg egy boszorkányról aki seprűn repült.2000-2005 között Valaki emlékszik erre?
Egy régi rajzfilmet keresek, ami tündérekről szól, fel tudod ismerni?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!