Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Számotokra a Trónok harcából...

Számotokra a Trónok harcából Margaery Tyrell (Natalie Dormer) vagy Daenerys Targaryen (Emilia Clarke) a szimpatikusabb lány?

Figyelt kérdés

2018. nov. 22. 20:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
A sorozatbeli karakterek közül egyikőjük sem... A színészek közül mindketten
2018. nov. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
52%

Egyik sem. Mindegyik hatalom mániás. Dany talán egy fokkal jobb, mert ő nem próbálta eddig a gyerekeket a szüleik ellen fordítani manipulációval, aztán álszenten felháborodni azon, ha ezt a szülő nem fogadja túl jól, főleg úgy, hogy előtte már az öregnyanyus kinyírt egyet.


Habár...Dany pedig véletlenszerűen feszített keresztre embereket Meereennél, utána megetette a sárkányával az egyik tagot, mert azt gondolta, hogy egy összeesküvés tagja (és persze kiderült, hogy nem volt az, de nem láttam volna, hogy bármikor is bocsánatot kért a férfi családjától...minimum). Nagy szerencséje, hogy másnak nincsenek sárkányai, mert akkor lehet Danyt is már megette volna egy.

Utána lemészárolt egy csomó westerosit, amikor "hazatért".


Nem tudom. Nekem egyik sem szimpatikus. Mindkét karakter eléggé önző és csak saját magukkal törődnek.

2018. nov. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
26%
húzós kérdés...de a válasz Daenerys(kvázi a két legjobb csaj a sorozatban,de Dany még él :D :)
2018. nov. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
54%
Mindegyik manipulatív és hatalommániás, de Daenerys emellett még arrogáns és hisztis is, szóval egyértelműen Margaery a szimpatikusabb, főleg, hogy ő már halott, így már nem árthat a kedvenceimnek, azaz Jaimenek és Cerseinek.
2018. nov. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
49%
"manipulatív és hatalommániás" mintha ez sokkal inkább Cersei-re lenne igaz :D ha Daenerys nem is árthat neki(gondolom)szerinted az utolsó évadban mi lesz a sorsa? Vajon utoléri a jövendölés?Vagy netán Arya keze által hal meg,vagy mássá alakul?Érdekelne a véleményed előttem szóló
2018. nov. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%

5:

Értelmezd is amit mondtam, de ne félreértelmezd :D Azt mondtam, hogy Margaeryt azért is kedvelem jobban, mert már nem árthat a Lannistereknek. :)

Egyébként igen, a hatalommánia Cerseire is igaz, meg úgy kb mindenkire aki a trónért küzd, de Daenerys ezen felül is irritáló számomra, azzal van leginkább gondom, hogy nagyképű, egyfolytában a származását hangoztatja, ha valami nem sikerül neki, akkor meg elkezd hisztizni, ripacskodni, meg 100 féle nevet ad magának stb. Meg úgy összességében sincs egy azonosulható pontja a viselkedésének, legalábbis számomra.

Egyébként Cersei valószínűleg a Valonqar, azaz Jaime keze által fog meghalni, remélhetőleg egy drámai lezárással. Esetleg még Arya is esélyes Jaime arcával, vagy még Tyrion is lehetséges a gyilkos szerepére, de egyértelműen az lenne a legdrámaibb ha Jaime ölné meg, és Jaime is meghalna vele együtt.

Így Jaime is "a szeretett nő karjaiban" halna meg, utána végre hőstettéről emlékeznének rá az emberek és Cerseivel is a Valonqar, azaz a kistesó végezne, ja és nem mellesleg továbbra is összetartoznának. Együtt születtek, együtt is halnának meg, ez így nagyon kerek lenne. Én egy ilyesmi drámai és érzelmes befejezésnek örülnék, nem pedig olyan szánalmas befejezésnek, amit Kisujj is kapott...

4-es voltam :)

2018. nov. 23. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Szóval nem Danyre mondtam, hogy nem jelent veszélyt.

Ja meg még valami ami nagyon irritál Danyben, talán az egyik legjobban: Hangoztatja, hogy mellé mindenki önszántából csatlakozik, közbe meg ha nem hajtasz térdet, meghalsz... Szegény Tarlykat is elégette, a dögjeivel. Hiába propagálja magát, semmivel sem méltóbb a trónra mint a Baratheonok, a Lannisterek vagy akárki más, méltó uralkodónak próbálja beállítani magát, közbe meg az általa kiirtott emberekről nagy erőszeretettel megfeledkezik.

2018. nov. 23. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nehéz. Mind a kettőnek a személyiségét rühellem de inkább Daenerys. Ha meg a külsőt vesszük figyelembe akkor Margery ;)
2018. nov. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
a Tarly dloggal kapcsolatban nincs igazad.volt választási lehetősége és az baromira nem mindegy...vajon mennyi időbe tellett volna egy új sereg élére állítani?potenciális veszélyforrás volt a srác.
2018. nov. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Láncra is lehetett volna verni a Tarlykat és bebörtönözni, mint ahogy Catelyn Stark is tette Jaimevel. Ehelyett Daenerys elégette őket. Mint ahogy a nemeseket is kivégeztette bizonyíték nélkül.

Szerintem ebben nagyon is igazam van: ha egyszer erőszakot alkalmaz, akkor ne hangoztassa már, hogy szabadon álltak mellé a katonák... Akik térdet hajtottak neki a legyőzöttek közül, azok azért hajtottak térdet mert nem akartak szénné égni, nem azért mert annyira szeretnék az ellenségüket.

2018. nov. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!