Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Stargate, Atlantis,3:15. Az...

Stargate, Atlantis,3:15. Az ebben levő játékhoz hasonló internetes, ingyenes játékot ismertek?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha minél élethűbb lenne a grafika (eddig csak farmerama-kaliberűvel találkoztam), pár emberrel elég elkezdeni és lehet bővíteni. Korszak tekintetében ha lehet valami kitaláltat szeretnék, vagy ókorit vagy középkorit. A mai modern annyira nem jön be, de ha nincs más, az is megteszi. Meghatározhatom az öltözködést, hajviseletet, stb. Mondjuk ha a népem összes lakóját személyre szeretném szabni, az kissé bonyolult lenne, de egy képviselő jó ha van, aki olyan amilyennek szeretném. Meg tudom megmondani hol van jó termőterület, hova mit ültessenek, hol érdemes kutat ásni, hol tudnak szenet bányászni, segítek kiépíteni az infrastruktúrát, a gazdaságot, a kereskedelmet, vízszállítást. És tudok fejleszteni is, hogy a technológia a korszak fejlettségi szintjének megfelelő legyen. És onnan fejlesztek tovább.
2018. nov. 24. 08:19
 1/1 A kérdező kommentje:
Igazából letölthetős is lehet, csak nem biztos, hogy a gépem alkalmas rá a memóriáját, vagy pc-t vagy nem tudom mit tekintve. A lényeg, hogy ne játékra lett tervezve, legalábbis azt mondták, hogy inkább irodai, játszani is lehet rajta, csak az lessú lesz. De lehet hogy csak a nagyobb kaliberűekre gondoltak, amit cd-n lehet megvenni.
2018. nov. 24. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!