Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek lesz venom 2?

Szerintetek lesz venom 2?

Figyelt kérdés
most néztem meg a Venomot és imádtam 😍😍😍 szerintetek nem csinálnak majd 2 részt?
2018. nov. 24. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

Ha a bevételből indulunk ki és a befejezésből, na meg a Marvelből, akkor lesz.


De szerinten nagyon elcseszték. Annak ellenére, hogy a kritikusokkal általában nem értek egyet, legalábbis a metacriric értékeivel, most totál érthető, hogy lehúzták a filmet.


Ígértem fűt-fát és kaptunk egy gagyi vígjátékot. Vártam a filmet, de csalódtam benne. 100x jobb is lehetett volna.

2018. nov. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sok pénzt keresett, jelenleg az év 6. legsikeresebb filmje, és közelíti az 5. helyet. Persze még beelőzheti pár év végi film, de akkor is bőven a top 10-ben marad. Meglepődnék, ha nem lenne folytatása.

[link]

2018. nov. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Mindenből lesz ami jól teljesített a jegypénztáraknál, ma ilyen időket élünk. Csak a folytatás, remake meg reboot, na de az minden mennyiségben. Eredeti ötlet az lassan 0. Ami kicsit is sikeresnek mondható annál lehet könyvelni hogy lesz 2, 3, 4, spin-off stb.
2018. nov. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
épp a napokban olvastam 2020-ben jön a folytatás ami nem meglepő,tekintve a hatalmas sikert.Tom Hardy telitalálat
2018. nov. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amúgy tudom hogy off, de érdekelne miért zabálják az emberek ennyire a remakeket és folytatásokat. Nem lenne jobb új ötleteket kitalálni? Ott van remek példának a John Wick, abszolút új sztori volt és mekkora siker lett...
2018. nov. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az elvárás okozza a csalódást. Aki elvárásokkal ült be a filmre, az nem élvezte.

Meg sem akartam nézni, mert lehúzták, pedig nagyon jó kis film volt. Kicsit Mask és Deadpool hangulata volt, de végig pörgött, nem ült le, követhető volt, miközben nem volt túl magyaráva; a nagy lényeg benne volt és néhány sötét folt is maradt, ami miatt várható a következő rész.

Bőven tartogat ez a téma még lehetőségeket. Hiába húzták le. Egy közepes kezdettel indult el ez a történet, innen könnyű újat alkotni, aki jobb is lehet.


A bevétel meg mindennél többet jelent. Ha az megvan, lehúznak még egy bőrt, amíg csak jön a zsé. Mert más nem számít :)

2018. nov. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
John Wick - hajrá megnyerted magadnak a projektet. Csinálj új filmet. A többiek addig pénz után mennek egy bevált recept alapján. Sokkal könnyebb úgy dolgozni,, hogy nem kell újat kitalalni, csak újra el kell adni. Ennyi a történet.
2018. nov. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Persze unalmas a könnyű pénzt hozó feldolgozás, amiben 0 eredetiség és 0 ötlet van. Ez nem vitatott.

Csak ez kereslet kínálat.

Ha tartalmas filmeket akarsz, járja művész moziba! Komolyan. Marha jó filmek vannak, amikről sokan nem tudnak. És tele vannak új és jó ötletekkel. Skandináv filmek szélesebb körben dolgoznak.

2018. nov. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 zsumilan válasza:
Elvileg lesz Venom 2!És az ellensége elvileg Mészárszék lesz! Ha a Venom után láttad a stáblista végét az az ember lesz Mészárszék! Remélem lesz Venom 2
2019. aug. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!