Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A film címe érdekelne. Látta...

Tankista kérdése:

A film címe érdekelne. Látta már valaki? A többi lenn.

Figyelt kérdés
Nem olyan régi filmről van szó. A történet annyi, hogy valami mesterséges gyűrűt kellene felrobbantani pár emberkének. De sietniük kell ezzel, hogy ne süljenek ropogósra a napfénytől. Ahogy leszállnak erre a bigyóra, sorra gyilkolják le Őket. A vége pedig az, hogy az egyik csávónak (akinek meghalt a lánya) a másik főszereplővel sorsot húz, hogy ki maradjon ott meghalni. Azt hiszem egy karkötőről, vagy nyakláncról szed le egy fehér és egy piros golyót, és azt hiszem, hogyha a fehéret húzza, Ő marad ott, de mindkét golyó fehér volt, így verte át a "társát". Annyit tudok még, hogy a főszereplők egyike még a Valhallában hisz. Melyik film ez? Köszönöm előre a segítséget.

2018. nov. 25. 19:10
 1/3 Garott ***** válasza:

Űrvihar


[link]

2018. nov. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ez volt :\ Abban biztos vagyok, hogy egy nagydarab brit (valóságban brit) csávó játszotta az egyik főszereplőt, aki ott maradt meghalni. Nagyon idegesítő, hogy alig emlékszem a filmből valamire :D Pedig azt hiszem tavaly nyáron néztem.
2018. nov. 28. 06:20
 3/3 A kérdező kommentje:
Halo - Alkonyzóna. Megtaláltam, és köszönöm a segítséget :D
2018. nov. 28. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!