Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A szolgálólány meséje.1. évad...

A szolgálólány meséje.1. évad 1. rész. Nem értem, hogy mi ez, elmagyarázzátok?

Figyelt kérdés
"Valaki figyel itt. Mindig figyel valaki. Nem árulhatom el magam. Mindent ugyanúgy kell csinálnom. Mert életben akarok maradni. Őérte. Úgy hívják, Hannah. A férjem Luke volt. Az én nevem June." Ezek voltak az utolsó mondatok az 1. részben. Mit jelentenek? Kérlek ne spoilerezzétek le a többi részt, csak ha kiderült az első részből. Csak az 1. részt láttam. Értenem kéne? Miért nagy durranó ez? Csak azért, mert kiderül, hogy nem Offred, hanem June a neve? Mi ez?

2018. nov. 28. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

June férje Luke, a lányuk Hannah, ők menekültek együtt a rész elején a visszaemlékezésben.

Hannah Gileádban van, örökbeadták egy párnak, Luke elvált a menekülés közben, és egy sokat sejtető lövést lehetett hallani.

Luke-nak és Hannah-nak lesz jelentősége a továbbiakban is, de az más spoileres lenne.

2018. nov. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2018. nov. 28. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!