Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Supermant hogyhogy nem ismerté...

Supermant hogyhogy nem ismerték fel?

Figyelt kérdés
Eddig nem izgattak nagyon a szuperhős dolgok, mostanában kezdtem nézni filmeket illetve rajzfilmeket. Most elkezdtem a Superman: A rajzfilmsorozat-ot. Superman és Clark között a különbség a szemüveg és egy tincs, ami a homlokára lóg. De senki nem ismeri fel. Ott nézik a fotóját a szerkesztőségben, senkinek nem esik le; Superman megmenti Loist, a karjaiban viszi ki vhonnan, Loisnak fel sem tűnik, hogy amúgy a kollégája arcába bámul 2 centiről. Jimmynek se tűnik fel, akivel fél órája beszélgetett amúgy az iróasztalánál.

#képregény #szuperhős #Superman #Superman: The Animated Series
2018. dec. 4. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Képregény, ne keress benne logikát. :D
2018. dec. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a zuhanó embereket elkapja, akkor azoknak egy csontja sem törik, pedig elég gyorsan állnak meg.

Amikor egy zuhanó repülőt elkap, az is jól bírja, hogy csak a két tenyerével tartja.

Nem lesz széllökés, ha hirtelen elrepül vagy fut.

Se a talaj, se a levegő nem melegszik fel, amikor gyorsan fut, repül.

Nem töri össze magát senki, aki véletlenül beleütközik, pedig annak olyannak kellene lennie, mintha betonfalba ütköznének.

Egy teljesen másik bolygóról származik, de pont úgy néz ki, mint az emberek (belül is), s még gyerekei is lehetnek.

stb.


Ez egy képregényből készült rajzfilm, s ezek közül egyik sem a logikáról és realitásról a leghíresebb. Ezt el kell fogadni.

2018. dec. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nyilván :)

De ez az egy az, amin nem tudtam túltenni magam :D

Annyi mindenre van valami teória, gondoltam erre is.


Köszönöm a válaszokat!

2018. dec. 4. 22:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert Kal El Clark Kentként gyügének, nyápicnak tetteti magát, ezért akkor sem gondolná róla senki, hogy ő Superman, ha az a kiköpött mása neki.
2018. dec. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Pamkutyáékat sem ismeri fel senki a napszemüveg miatt 🙃😂👍🏻
2019. dec. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!