Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Barátok Köztben Szonja és...

Barátok Köztben Szonja és Gergő miért vannak a Berényiek ellen?

Figyelt kérdés
Nem néztem az összes részt, most is eleg sok kimaradt es nem nagyon értem, hogy mi a bajuk a Berényi családdal? Miért volt Gergő annyira ellene Zoli emlék táblájának? Olvastam valami képről es hogy Laci mondta, hogy valaki eltűnt a baráti korbol, ezt sem nagyon értem, Szonja es Gergő a gyerekei? Melyik rész volt ez? Köszönöm a választ :)
2018. dec. 5. 01:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, már mi is várjuk, hogy kiderüljön! (Nagyon elhúzzák már a történetet!)

Az apjuk miatt akarnak bosszút állni. De ki volt az apjuk? És miért célozgatnak arra, hogy Zoli él? (Azt a részt láttad?)

Valami nagy poén készül, úgy érzem!

2018. dec. 5. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37 év múlva kiderül, addig légy türelmes!
2018. dec. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert így írták a forgatókönyvet.
2018. dec. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már a forgatókönyvírók sem emlékeznek rá. Az első ezer rész után már nagyon unalmas ez a szál, főleg hogy annyi logikátlanságot és nettó állatságot írtak bele, hogy már szánalmas, mennyit vergődik minden egyes karakter. A legrosszabb, hogy a sorozat kiszámítható és minden néző tudja, hogy úgyis bukni fognak a végén valami kis hülyeség miatt.
2018. dec. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!