Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik éri meg jobban? A...

Melyik éri meg jobban? A netflix vagy az HBO go?

Figyelt kérdés

Most fizettem elő Netflixen az első ingyenes hónapra,gondoltam kiprobalom milyen mert meguntam a sorozatbaratot (a reklámok miatt s mert már nem indult el rajta semmi kb).

Nagyon tetszik eddig, csak kicsit zavar hogy több sorozat amit nézek nincs meg rajta (Greys Anatomy,The Good Doctor,Legacies). És most láttam hogy az HBO gonal is van ilyen egy hónap ingyen cucc és ha lejár akkor csak 3 euró egy hónap ami sokkal olcsóbb mint a netflix. Ez is van olyan jo mint a netlfix? Megvan rajta sok film és sorozat?


2018. dec. 8. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A HBO Go nekem csalódás..


Mármint maga a megvalósítás az jó és rengeteg középkategóriás film és sorozat van fent, de valahogy a legjobbak nincsenek. Filmből meg ugye szerintem nagyon kicsi a választék. Nyilván ami például kimondottan Netflix vagy AMC vagy valami hasonló által gyártott sorozat az nem lesz megtalálható a HBO GO-n.


A Netflix egyébként, ha rendelkezel megfelelő angol nyelvtudással, tehát nincs szükséges magyar feliratra sem, akkor talán az éri meg a legjobban. Egyébként rengeteg ilyen filmes szolgáltatás van már. Ott a Youtube RED ami nálunk nem elérhető és ott az Amazon is, ami nem tudom, hogy elérhető-e de ezeknél talán a legnagyobb probléma a nyelvtudás.. Ahhoz, hogy ne kelljen egyáltalán magyar felirat ami nincs és értsd is a filmeket sorozatokat nem elég az alap szintű nyelvtudás és azért valljuk be, hogy az emberek nagy többségének nincs meg a kellő nyelvtudása.


De a netflixen lényegesen nagyobb a kínálat, mint egy HBO GO-n.

2018. dec. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor maradok a Netflixnel. A nyelvtudással nincs gond, ha nincs magyarul az adott sorozat akkor simán nézem angolul mert értem. 😊
2018. dec. 8. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!