Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismeri valaki ezt a filmet...

Synesztro kérdése:

Ismeri valaki ezt a filmet (eket)?

Figyelt kérdés
A történetére emlékszem homályosan. Egy csapat fiatal srác, valahogy vissza tud menni, egy nevezetes angol-francia kori csata színhelyére, ahova egyszer a mi korunkból már mentek vissza emberek, és egy bizonyos ember ott is maradt, meggyőződése, hogy meg kell változtatnia a kimenetelét. Pár fiatal bele is hal. Olyan középszerű, egyszer nézhetős kateg, DVDn volt meg de eltűnt a DVD, és nem jegyeztem meg. A napokban rá akartam keresni, mert tetszett, de cím nélkül nem fog menni. Látta esetleg valaki? Olyan 2000 res környéki filmről beszélünk. És ha már itt járunk, megnéznék egy másikat is (2.ik fimkérdés nem írok ki még 1et, spóroljunk;D) Annak a címe ha jól emlékszem Boeing Boeing, egy srác elmegy a haverjához látogatóba, aki 3 stewardesst tart, de hirtelen véletlenül mind3 megérkezik, és megkezdődik a kalamajka, hogy ne bukjon le a haver. Egy bejárónő is segédkezik egy ideig. Ezt a filmet pedig nem tudtam sehol megtalálni, hacsak online is de valaki rá akadna, tudassa már merre lelt rá. Nagyon köszönöm.:D

2018. dec. 9. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az 1. Paul Walker Gerard Butler féle Idővonal(timeline-2003)
2018. dec. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
IGENN!! Ez az. Örök hála, és köszönet érte. Páromnak szánom, szerintem neki kimondottan tetszeni fog:D:D:D
2018. dec. 10. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!