Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az alapján amiről a nő beszélt...

Az alapján amiről a nő beszélt a Godzilla 2 első előzetesének az elején, és az alapján, hogy az első filben azt mondták, hogy Godzilla az egyensúlyt akarja fenntartani, miért az emberek oldalán fog állni?

Figyelt kérdés

2018. dec. 12. 11:56
 1/5 A kérdező kommentje:
*filmben
2018. dec. 12. 12:01
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez spoiler, de azért, mert a nő a film egyik gonosza és egy fanatikus terrorszervezet tagja. Szabadon engedik a bezárt szörnyeket, hogy pusztítsák ki az emberiséget, de ezzel pont ők borítják fel az egyensúlyt. A "jóságos" szörnyek és emberek ezért közösen harcolnak ellenük.
2018. dec. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehetséges, de miért írod úgy mint aki már biztosan tudja?
2018. dec. 13. 00:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Úgy fél éve kiszivárogtatta a cselekményt valaki, aki részt vett a film egy korai tesztvetítésén. Ez még az első előzetes kiadása előtt volt, és az előzetes minden részlete megegyezett azzal, amit írt. Az új trailer szintén egybevágott vele.


Ha érdekel és jól értesz angolul, itt elolvashatsz egy összegzést a kiszivárgott infókról. Persze lehet, hogy a tesztvetítés óta megváltoztattak pár dolgot a sztorin, és a film néhány részlete különbözni fog.

[link]

2018. dec. 13. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz, de nem érdekel. Mondjuk a megnéztem újra az első eleőzetest, és ott mondja valaki a nőnek, hogy "te szörnyeteg", és utána a nő mondja, hogy "sajnálom", szóval igazából lehet kikövetkeztettem volna ha gondolkodtam volna rajta.
2018. dec. 13. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!