Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Smallville-ből lehetne...

A Smallville-ből lehetne csinálni egy mozifilmet? Ti örülnétek neki?

Figyelt kérdés
2018. dec. 12. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Steribtem Supermanből már épp elég.
2018. dec. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem*
2018. dec. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen. Kár, hogy nem folytatták.
2018. dec. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Michael Rosenbaum nagyon jó Lex Luthor volt, és a cast többi színésze is jól hozta a szerepet.

Viszont már nem kéne bolygatni, eleve többen kiöregedtek a szerepükből, vagy nem hiányolják.

2018. dec. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, csak ez az utolsó három évad kissé összecsapott lett (persze nyilván a fő ok, hogy eléggé megvágta a csatorna a büdzsét), viszont egy teljes filmbe valamelyik komoly filmstúdió bele tudna feccölni egy rakás pénzt és csinálhatnának egy olyan fantasy-t, ami a manapság felkapottakat magasan ütné.
2018. dec. 12. 19:26
 6/11 anonim ***** válasza:

Elegem van, hogy minden remake-elni kell.

Alkossanak akkor egy új Superman filmet, egy jó íróval, egy jó rendezővel és egy jó stábbal.

Szánalmas nézni, hogy ennyire nem maradt kreativitás sokakban.

2018. dec. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szerintem a Tom Welling - Erica Durance duó sokkal jobban alakította Clarkot és Loist, illetve Lexet Michael Rosenbaum, mint a 2006-os Superman visszatér szereplői, akik ezeket a karaktereket játszották. Bár az a film inkább egy kabaré.


Plusz ott van még Oliver Queen, akit Justin Hartley játszott a Smallville-ben, aki sokkal jobban átadta a Zöld Íjász karakterét, mint a különálló sorozatban Stephen Amell.

2018. dec. 12. 20:41
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezzel viszont abszolút egyetértek.
2018. dec. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem is jobban tetszett a Smallville-ben feltűnt Zöld Íjász karakter.

1-s vagyok.Egyébként nagy Smallville fan voltam amíg tartott de szerintem felesleges már bármilyen remake, csak rontana rajta.És igen,elég volt már a Superman karakterből.

Mint ahogy sok másik szuperhős is már pont elég reflektorfényt kapott.

2018. dec. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én már a Smallville létjogosultságát sem értettem, szóval abszolút ellene vagyok 😃


Csak hát a DC univerzum még mindig kicis a Marvelhez képest, szóval tuti le fognak nyomni a torkunkon ilyen előzmény-utózmány fosokat is, előbb-utóbb...

2018. dec. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!