Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Smallville rajongó! Ti hogyan...

Smallville rajongó! Ti hogyan tekintetek azok után a sorozatra, amit Allison Mack csinált?

Figyelt kérdés

Ti tudjátok még ugyanúgy nézni?

Nekem Chloe volt az egyik kedvenc karakterem, és tudom, hogy a karakter nem egyenlő a színésszel, de kétes érzéseim vannak miatta.

Normális ha ettől még szeretem a sorozatot és a karaktert?



2018. szept. 2. 00:22
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Fogalmam sincs a konkrétumokról, de mivel felnőtt vagyok és tudom hogy amikor valaki megszemélyesít egy kitalált karaktert, akkor nem önmagát adja elő, ezért nem vonok párhuzamot a színész és a karaktere között.
2018. szept. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Normális, hogy szereted a sorozatot, én imádom.

Meglepett az ügy, és elítélendőnek tartom, de a színész sosem egyenlő a karakterével.

2018. szept. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 health visitor ***** válasza:

Allisonból mèg ki is néztem volna valami hasonlót, de az nagyon meglepett,hogy Kristin is tagja volt ennek a csoportnak...bár azt nyilatkozta, hogy mit sem tudott az egészrõl, szerintem elèggé hihetetlen, és már ùgyse tudjuk meg a teljes igazságot. :)

Egyébként a sorozatot ettõl függetlenül még mindig szeretem.

2018. szept. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én most tudtam meg hogy ráadásul még leszbikus is... Mert van egy "felesége" aki lány... Vagyis csak volt, elvileg, a wiki szerint.... Durva!
2022. aug. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!