Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok az Amerikai...

Mit gondoltok az Amerikai Horror Sztori 8. évadáról?

Figyelt kérdés
Apocalypse
2018. dec. 14. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokkal jobbat vártam, azt hittem jobb lesz. Nem rossz, csak már ennek sincs meg az az igazi AHS feelingje, mint az első kb 4 évadnak.
2018. dec. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon arra mentek,hogy összekapcsolják az évadokat,így gyakorlatilag az új helyszínre nem jutott nagy idő,3 részben volt róla szó.


Én másra számítottam.

2018. dec. 19. 16:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is szívesebben láttam volna az új karaktereket és helyszíneket többet. Szerintem ez az évad eléggé fanservice lett, hiszen a murder house és coven a két legnépszerűbb évad, és egész végig szinte a boszorkányokról szólt. Az eleje tetszett, a közepére kicsit belendült, de a vége az egyik legrosszabb lezárás. Hallottam, hogy Ryan Murphy még egy évadra tervezi a boszorkányokat, de inkább csináljon egy spin off sorozatot, csak legyen már a sorozatban valami új ötlet.
2018. dec. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom,nekem a Coven tetszett legkevésbé az összes évad közül.


Nem tudom miért akarták ennyire visszahozni.

Azzal sem lett volna gond,ha megjelennek a régi évadok,de szinte az egész évadnak nem volt témája.

2018. dec. 23. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!