Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ez a riverdale 3. Évadában?

Mi ez a riverdale 3. Évadában?

Figyelt kérdés
Mi ez az egész játékos hülyeség? Olyan mintha természetfeletti lenne de nem igazán passzolna a sorozathoz. Ezzel a vízköpősdivel teljesen elrontották. Semmi értelme. Szerintetek ez egy ember vagy egy gonosz lény?
2018. dec. 15. 21:34
 1/1 anonim válasza:
Mindenki csak tippelni tud, mint eddig minden évadnál🤷🏻‍♀️ Mindegyik végén valamennyire meglepődtem, de előtte lehetett sejteni ki lesz a “főgonosz”. Én semmiképpen sem egy “lény”-re tippelnék, mert mint ahogy mondtad ezzel elrontanák a sorozatot, mert eddig nem voltak benne természetfeletti dolgok. De tényleg lehetséges az is, hogy a készítők mégiscsak egy lénynek alkották meg a Vízköpő Királyt, nem akarok hülyeséget mondani. Egyébként szerintem ez eddig a legijesztőbb évad, tehát az évadzáró biztosan eléggé ledöbbentő lesz. Őszintén, szerintem sokat rontana egy ilyen sorozat színvonalán ha ennyire eltérne a valóságos világtól, nem mintha a való világban gyakran előfordulnának a Black Hoodhoz hasonló, gyilkos igazságosztók, de értitek mire gondolok. Riverdale alapból egy nagyon furcsa város a story szerint, mint mondtam, bármi megtörténhet
2018. dec. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!