Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az hogyan lehetséges, hogy...

Az hogyan lehetséges, hogy Amerika Kapitánynak 4x gyorsabb az anyagcseréje, mégsem kell soha vécére mennie?

Figyelt kérdés
Az első filmjében mondja hogy 4x gyorsabb lett az anyagcseréje a szérum miatt, így pl. nem tud soha berúgni. Viszont ennek a logikának a mentén fél óránként vizelnie és 3 óránként székelnie kéne kis túlzással, mégsem látjuk soha hogy ki kellene mennie, ez mitől van?

2018. dec. 17. 14:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja, és az evésről már ne is beszéljünk. Óránként éhesnek kéne lennie.
2018. dec. 17. 14:48
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy nem mutatják, még csinálhatja. Vagy pedig abban az univerzumban akár nem is ürítenek, mert az a speciális körülmény ott. Nem szabad ilyen szinten a mi valóságunkhoz hasonlítani egy fikciót, mert akkor mindenbe bele lehetne kötni. A vécézés amúgy a vígjátékokon kívül szinte sehol nem jelenik meg, ott is inkább csak szituációs poénként. Minden mástól csak a felesleges műsoridőt veszi el, ha te be akarod mutatni hogy úgy éli az életét a karakter, mint te a valóságban.
2018. dec. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert pelenkát hord.
2018. dec. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha ilyeneket mutogatnának, akkor minden film 15 órás lenne és nézhetetlenül unalmas. A film egy rövid formátum, amiben csakis az szerepel, ami nagyon fontos.
2018. dec. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
az már milyen illúzióromboló lenne ha látnád kedvenc hősöd amint éppen a cifrafosás hajtja.lehet emberibb lenne ettől,de odalenne a "varázs" :D Amerika Kapitány pedig különösen az a típus akinél ez rombolóbb nem is lehetne,ha érted mire gondolok
2018. dec. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem én, de nem arra gondoltam hogy mutassák is ahogy a vécén izzad vagy két verekedés között beugrik egy plázába vizelni, csak annyira hogy pl. bevetés előtt mondjon 1-2 olyat hogy +Bocs srácok, ki kell mennem, tudjátok túl gyors az anyagcserém, jövök mindjárt" vagy ilyesmi.
2018. dec. 17. 16:59
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
Ha te ilyen jeleneteket vársz, elég alpári lehetsz. Szerencsére ezek a filmek nem a te gyerekes igényeidet hívatottak kielégíteni.
2018. dec. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Alpári az is, amikor másokat jelzőzöl, anélkül, hogy ismernéd a másikat.
2018. dec. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Attól, hogy nem mutatják, még csinálhatja.."


Elképzeltem, ahogy csata közben elszalad a fa mögé kifosni magát. Valahol a (meglepően passzos) ruhájában pedig kell lennie valami WC papír tartónak is, vagy fog egy marék földet és azzal radírozza ki?

2019. jan. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Patriksztár ***** válasza:
100%
Szerintem könyveljük el annak, hogy megoldották a teszt során, hogy ez ne történjen meg.
2019. ápr. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!