Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Bosszúállók-filmekben...

A Bosszúállók-filmekben JARVIS-nak van valami köze a Vízióhoz?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert egyazon színész játssza őket (mármint JARVIS-nak a hangját adja, Víziót meg el is játssza).

2018. dec. 17. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Láttad az Ultron korát?
2018. dec. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Láttam, de már nem most volt, kb. semmire nem emlékszem belőle.
2018. dec. 17. 16:35
 3/4 anonim ***** válasza:
A Bosszúállók második részében aminek alcíme az Ultron kora, abba kiderül mi miért van. Azért nem írta le az első válaszóló sem a dolgot, meg én is ezért vagyok így vele, mert lehet te nem láttad azt a filmet vagy esetleg más sem, nehogy lelőjük a poént.
2018. dec. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja,csakhogy az már lassan 4 éves film. 2015 ben adták ki.Szóval már késő spoilerezni.És a válasz a kérdésedre az hogy igen,van köze.Ultron megépített egy szuper robotot emberi formában (új generáció) Az elme kő segítségével működik.A bosszúállók úgymond ellopták Ultrontól,és a Jarvis mátrixát ültették bele.Csakhogy ő nem csak Jarvis,hanem Ultron,Stark,Banner,mind ezek keveréke Vízió. (Ezt a végtelen háborúban mondja Banner Víziónak)
2018. dec. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!