Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A mozikban megszűntek a...

A mozikban megszűntek a magyar feliratos filmek?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre mostanában, hogy a cinema city oldalán a foglalásoknál egyetlen feliratos filmet sem lehet már találni, csakis kizárólag magyar szinkronnal adnak mindent. Pedig ez idáig úgy volt, hogy általában egy filmet pár napig adtak eredeti szinkronnal és magyar felirattal, de alaposan végignéztem, és egyetlen ilyen verzió sincs. Az ŰrDongót akartam volna megnézni, de annál sincs egyetlen feliratos verzió se, csak magyar szinkron mindenütt, pedig most kezdik majd el vetíteni...

2018. dec. 18. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Pesigsl szokott lenni. Nem feltétlen minden filmnél. Szerintem hívd fel őket, érdeklődj, hogy később adják-e úgy.
2018. dec. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem szűnt meg teljesen, de nagyon lecsökkent a számuk. Én se tudom, miért, de ez van. Kb. az elmúlt 2 évben egyre inkább ez a tendencia. Én az első Deadpoolra emlékszem (2016), hogy csak eredeti nyelvű angol volt, felirat nélkül, és azóta egyre inkább ez megy. Ha valamit adnak angolul, akkor ahhoz nem raknak feliratot, míg korábban jóval ritkább volt a felirat nélküli angol nyelvű film. Okot nem tudok mondani, gondolom csináltak piackutatást előtte, és ez jött ki nekik.
2018. dec. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%

Effektíven igen. Pedig pár éve még mennyire promótálták, hogy igyekezni fognak minél többb feliratos vetítéseket tartani, hát mostmeg gyakorlatilag megszűntek. Felirat nélkül eredeti nyelven szokott lenni néha 1-2, ééééééés ennyi.


Sajnos ha egyedül, fapofával olvasná fel a fordítást egy utcáról behívott csöves, ez a roppant igényes nemzet még mindig inkább azt választaná, mint a feliratot, tehát akármennyire is sajnálom, hogy ide süllyedt a helyzet, nem tudom a mozit hibáztatni.

2018. dec. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A MOM Park volt a külföldiek mozija, de miután azt átvette egy másik lánc 2017-ben, gyakorlatilag alig lehet már eredetiben filmet nézni sajnos:(
2018. dec. 19. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A filmek színvonala és azoknak az embereknek az igényei akik mozikba járnak nagyot csökkentek az elmúlt két évtized alatt. Bőven elég megnézni mik a legnézettebb filmek a mozikban.
2018. dec. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!