Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Brie Larsonnak melyik filmjei...

Brie Larsonnak melyik filmjei tartoznak a jobbak közé? Tudtok mondani párat?

Figyelt kérdés
Szeretnék "felkészülni" Marvel kapitányból mire kijön a film, megnéznék a csajtól pár jobb filmet hogy mennyire jó színésznő (biztos az ha Oscart kapott, ráadásul ennyire fiatalon), tudtok mondani pár jobb darabot a filmográfiájából?

2018. dec. 18. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó helyre jöttél :D

Room, ezért kapott Oscart. Dráma, Brie Larson a főszereplője. Arról szól, hogy egy kis szobában él Brie Larson és a kislánya, és nem mondom el a többit.

Short Term 12, egy másik dráma az ő főszereplésével. Ez arról szól, hogy Brie Larson egy problémás gyerekekkel foglalkozó gyermekotthonban dolgozik, és szerintem elképesztően jó. Nem kapta meg a rivaldafényt, mert ahhoz túl kevés pénzük volt a készítőknek, de a film egyszerűen hihetetlen. Szerintem messze a legjobb filmje és alakítása, csak a rendezőknek nem volt pénze Oscar-kampányra vagy nem tudom.

A Kong: Skull Island-ben az egyik jelentős szereplő, az egy King Kongról szóló látványos akció film. Ilyen King Kong az egyik helikopterrel szétveri a másik helikoptert stílusban. Szóval realizmus helyett inkább a "rule of cool" érvényesül.

A Free Fire egy lövöldözős film. Az elején egy fegyver üzlet félremegy, és aztán a jelenlevők szépen halomra öldösik egymást. Az benne a "csavar", hogy a rendező próbálta realisztikusan bemutatni a sérüléseket, vagyis emberek nem "rázzák le" azt, hogy upsz, átlőtték a lábát, hanem minden sérülés nagyon komoly hatással van. Nem rossz film, de szerintem kicsit unalmas volt a végére. Én mondjuk inkább a Skull Island féle akciót szeretem, de ha neked az ilyen realisztikus akció jobban bejön, akkor próbáld be.

A Digging for Fire mindennapi emberek mindennapjait mutatja be. Arról szól, hogy egy pár elmegy nyaralni, és a srác talál egy csontot a kert hátuljában és elkezdi kiásni a környéket, a csaj meg ha jól emlékszem elmegy találkozni az anyjával, és beszélgetnek. Szóval ez ilyen nyugis film. Nem fut ki nagyon sehová, nincs akció, nincs irreális dráma, hanem egyszerű emberek beszélgetnek különböző helyzetekben mindennapi dolgokról. Nem egy szívbajos film. De ha úgy ülsz be rá, akkor szerintem érdekes.

Aztán amiről bizonyos körökben nagyon híres, bár maga a szerep annyira nem nagy a filmben, hogy ő játssza Scott Pilgrim exét a Scott Pilgrim vs. the World című filmben. Nagyon jó film, érdemes megnézni, de kb. 5-10 percet szerepel benne. A karaktere Envy Adams, aki énekesnő, és Brie Larson énekel a filmben, mert amúgy énekes is. Az internet... bizonyos köreiben nagy viták vannak arról, hogy ő énekli-e jobban a számot, vagy az eredeti zenekar :D

Kisebb szerepe van még a Don Jonban, ahol Jon húga, a The Spectacular Now-ban, ahol Miles Teller karakterének az exe. Ezeket mindkettőt ajánlom, de nem kifejezetten Brie Larson miatt. Mindkettő romantikus kapcsolatokról szóló dráma. A 21 Jump Streetben is van valami kisebb szerepe a RT szerint, de nem emlékszem rá, pedig láttam azt a filmet. Jó vígjáték, de csak kis szerepe van. Olyan kicsi, hogy én nem is emlékszem rá :). Az is lehet hogy csak hülyülök el a korral.

Illetve láttam még tőle a Trainwreck című filmet, ahol a főszereplő nővére vagy húga, de személy szerint nekem az a film egyáltalán nem tetszett. Pedig sokan pozitívan értékelték, de nekem sok nekifutásra sikerült csak végignéznem.

ÉS ő rendezte (+főszereplő) a Unicorn Store című filmet, amit viszont még mindig nem sikerült levadásznom online. Jó kritikák vannak róla, de én nem láttam. Ha megtalálod írd meg nekem is.

2018. dec. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nos az 1.válaszoló leírta a lényeget,s hogy számára is teljes legyen azért a kör,Brie a Jump Street 21. 1.részében szerepelt,amikor beépülnek a gimisek közé.A Jonah Hill által játszott karakter beleesik a színjátszókörben szereplő csajba-ez Brie- ügyetlen próbálkozások a srác részéről,mert hát ugye lúzer volt a gimiben,de a lánynak bejön.aztán a végén kiderül hogy zsaru,de azért a csók meglesz.itt a vége
2018. dec. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!