Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok jó félelmetes...

Mondanátok jó félelmetes horror filmeket?

Figyelt kérdés
Kedvelem a horror filmeket, viszont gyakran trash kategóriájúakat találok. Tudtok jól összerakott/megcsinált horror filmeket mondani?

2018. dec. 19. 18:00
 1/7 anonim válasza:

Tébolyultak (új)

Fantomok

Mártírok

2018. dec. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi lennék.

Nekem mondták az:

Annabell, Az (IT), Az apáca, Kör (itt sz összes), paranormál activity és még jó pár filmet, egyik se volt igazán félelmetes.

10 éves koromba is szerettem már a horror filmeket, sokat láttam, de valahogy egyik se volt félelmetes, mindegyikbe van valami sablon. A zene ami a hangulatot fokozza többnyire mindent elárul, nincs benne soha semmilyen váratlan fordulat, vagy nem kiszámítható cselekedet.

Pl pszichopata gyilkos van a házba, én ott állok a nyitott ajtónál, én elég messze van tőlem egy másik térsékbe. Mit csinálok??

A; Ki szaladok az utcára üvöltözve mint a sakál és megmenekülök.

B; Felszaladok gyorsan az emeletre majd bezárkózok a fürdőbe ahonnan nincs menekvés.

Na ná, hogy minden esetbe a "B" válasz a nyerő. Vagy ha elrejtőzünk valahova igyekezzünk úgy lihegni, mintha 3 néger pakolna hátulról, úgy hátha nem talál meg.


Én már elégedett lennék egy normális horror sztorival is ami nem sablonos.

2018. dec. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az apáca és a kör tényleg nem volt félelmetes.ellenben a démonok között 1.rész az fosatós volt
2018. dec. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
[REC]
2018. dec. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kiéhezettek (zombis horror)
2018. dec. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pokolba taszítva

Aki bújt, aki nem

A texasi láncfűrészes

Halálos kitérő 1.

Halálos hallgatás

2018. dec. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Halálos hallgatás

(RIP)

2018. dec. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!