Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Olyan filmeket keresek amik...

Olyan filmeket keresek amik segítenek a magány, egyedüllét leküzdésében. Motiváló erejűek. Hogy valaki kitör a magányból "lúzerségéből". Tudnátok ilyeneket mondani?

Figyelt kérdés
Nagyon egyedül vagyok és elveszettnek érzem magamat mostanában. Szeretnék beilleszkedni az egyetemista közösségbe, végre barátokra lelni és találni egy normális lányt. Sokat szorongok, aggódom, ostorozom magamat a múltam miatt. Sokszor érzem úgy, hogy kirekesztettek mindenhonnan. Nem nagyon ismer engem senki sehol, nincs társaságom, egyedül tengetem a napjaimat, viszont azoknak értelmet is adok ami a testedzés és a tanulás. Filmen kívül egyéb tanácsokat is megfogadok.

2018. dec. 19. 21:26
 1/8 anonim válasza:
Ez szinte majdnem rólad szól: [link]
2018. dec. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy létezik film, ami segít kitörni bárhonnan is, de ha van, akkor én is érdeklődve várom.
2018. dec. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én akarok lenni a boss! aaz alfahím!(viccelődök):Dnem csak hogy kigyurom magam mint allat hanem viselkedésemben is olyan akarok lenni. Lehet ezt valahogy gyakorolni? magabiztos akarok lenni normálisan elbeszélgetni csajozni bármi. De tényleg. Hogyan lehetnék értékesebb ember, hogy szeressenek ,felfigyeljenek a bennem rejlő tehetségre jobban? Sajnos nem sikerült szocializálódnom elcseszett egy gyerekkorom volt.. nem volt előttem semmilyen minta..
2018. dec. 19. 22:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz beszélgetéseket több emberrel. Aztán találsz olyat, akivel szívesen barátkozol, mert van közös témátok, megértitek egymást, stb. Aztán könnyebb lesz idővel.
2018. dec. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Keress egy érettebb NŐt!


Esküszöm, hogy sokat segít! Tapasztalat!

2018. dec. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5.! Tudom leginkább egy barátnő kéne! Nem is volt addig gondom amíg együtt voltunk exemmel! csak aztán szétmentünk.. aztán az a közös "baráti" társaság teljesen szétzüllött mindenki egy aljas volt mint kiderült.. aztán elköltöztem egy teljesen új helyre. Na igen és a gátlásom: Az hogy ennyire egy magányos f*** kinek kéne? Tényleg nincs senki akire számíthatok. Ha találnék egy nőt valószínűleg ő lenne az egyetlen. Na de a mai csajok(22éves vagyok és a korosztályomra gondolok): 1200+ ismerős facebookon, insta snap, minden ki kivel megy bulizni ki kivel k*r, ki hol. ÉN meg sehol nem vagyok ezek társaságok közelében ergo nem is ismerek senkit tehát fel sem figyelhetnek ezáltal rám. Javítsatok ki, de ezt én így láttam eddig... Hiába vagyok helyes, izmos, magára igényes srác.. a csajok előbb összejönnek egy alkoholista vaságyastól 40 kg s sráccal, mert "jó a dumája" meg "vagány srác" azért mert részegen ő a diszkó meg az éjszaka királya.. Ja igen ezeknek az embereknek meg én vagyok a *z**h*zi gyúrós k*cs**g :D
2018. dec. 19. 23:25
 7/8 A kérdező kommentje:
Hogyan kezdeményezzek beszélgetést idegenekkel? Nagyon nehéz... Milyen témák lehetnek? Vagy, hogy kéne ezt diszkréten csinálni? Mert ugye amit nagyon akarsz az pont az ellenkezője sül el.. Nem akarom erőltetni se csak spontán.
2018. dec. 19. 23:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Az agresszió mentes kommunikáció alapjai
2018. dec. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!