Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem szinkronosan adják...

Miért nem szinkronosan adják a mozikban a Napfogyatkozást (a Twilight 3. részét)?

Figyelt kérdés

Elegem van már hogy Magyarország egy szar, basssza meg itt élünk és magyarul beszélünk akkor szánják már rá magukat hogy csinálnak egy rohadt magyar szinkront!!!

És az Újhold is több mint fél évre a premierre lett szinkronos...

Ki vagyok borulva :P


2010. jún. 28. 00:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
NAGY valosznuseggel se M.o., se masik nem angol nyelvu orszag nem fordithatja le elotte, mivel nagy titokban tartjak, es nem kuldik ki mar honapokkal elotte minden egyes orszagba leforditani, hogy megelozzek a kalozkodast es az idegen kezre kerulest. Ennyi. Nem M.o. a szar...
2010. jún. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Na hát ezen tényleg érdemes kiborulni. Nem tudsz tán olvasni?

Amúgy pont most nézem szinkronosan, és egy kaka a szinkron.


Ja, és amúgy ha szinkronosan adták volna a moziban, akkor marhára nem akkor lett volna a bemutatója, amikor volt, hanem jóval később.

2010. jún. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mármint az Újholdat nézem szinkronosan most.
2010. jún. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

hát szerintem fele annyian mennének el ha szinkronos lenne. mivel egy undoríró fos a twilight magyar szinkrona is :S úgy végig sem bírtam nézni. amúgy meg sokkal jobban átjönnek az érzések, kifejezések az eredeti hanggal. főleg bella magyar hangja irtóóó gáz. fujj, kb hánytam rajta.


arról már ne is beszéljünk, hogy akármerre mész mindenhol a TÉVÉben is feliratozva adják a filmeket, sorozatokat. nagy csoda ha lefordítanak valamit. m.o-ebben a viágon nagyon elől van. mondjuk pont ezért vagyunk nagyon hátul a idegen nyelvek témában, mivel a többiek irtó sokat gyanorolják mi meg csak ülünk és kényelmesen nézünk ki a fejünkből...ugyanez az értő olvasásra is vonatkozik.


amúgy meg szerintem sokkal de sokkal jobb, hogy most adják le én nem szinkronizálják előtte. a japánok megteszik, és ha csekkolod imdb-n láthatod is, hogy télen fog náluk csak megjelenni.


hát ennyit erről...

2010. jún. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
emberek ti el vagytok tévelyedve, a filmet szeretném ugy nézni h az van oda írva amit angolul mondanak, nem vettétek észre h nem tudnak forditani? egy nagy szar volt az ujhold forditása...
2010. jún. 28. 01:54
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is sokkal jobb,ha nincs szinkronizálva,mert elég élvezhetetlen a szinkronja:(

Csak azt bánom így,hogy így nem tudok a zenére figyelni,ami elég lényeges,mert azon mérgelődöm,hogy nem jó a fordítás


Az a baj,hogy elméletileg szerintem felnőtteknek szólna ez a film,az érzelmi fejlettség miatt,de mégis tizenévesek vannak érte megőrülve,akik nem tudnak még egyszerre nézni és olvasni is:)

2010. jún. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

01:22es vagyok.

utolsónak: nana! én 16 vagyok mégis tudom egyszerre olvasnia és nézni. és asszem ez már hetedik osztályban megy minden egészséges embernél...

és ha hozzátesszük, hogy ezeknek a tiniknek a jó része legalább egy kicsit beszél angolul, akkor már meg is van a film. engebb pl. inkább az idegesít ha teljesen mást fordítanak, mint, ahogy én tenném.

2010. jún. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha majd kiadják DvD-n lesz , majd rajta szinkron, nyugi!

De a mozikban nem hiszem...

2010. jún. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8:01-es vagyok


bocsi,ez kimaradt:a kivétel mindig erősíti a szabályt:)

2010. jún. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
uristen de nyomorék vagy már bocs :D a szinkron mindig rohadt sz*r, inkább annak kéne örülni hogy NEM szinkronizálják. Nem tudsz olvasni? sokkal jobb eredeti hanggal nézni, kb mintha egy más filmet néznél... Emiatt kiborulni, hogy nincs szinkron kissé gáz dolog:D
2010. jún. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!