Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem szinkronosan adják...

Miért nem szinkronosan adják a mozikban a Napfogyatkozást (a Twilight 3. részét)?

Figyelt kérdés

Elegem van már hogy Magyarország egy szar, basssza meg itt élünk és magyarul beszélünk akkor szánják már rá magukat hogy csinálnak egy rohadt magyar szinkront!!!

És az Újhold is több mint fél évre a premierre lett szinkronos...

Ki vagyok borulva :P


2010. jún. 28. 00:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
tudok olvasni, meg tudom nézni is közbe a filmet, de nekem az a bajom h olllyan szarul fordítanak h nem tom már h hova figyeljek az angol szöveg néha tök más mint ami magyarul alá van írva, ha szinkronos lenne nem érdekelne, mer úgy lehetne élvezni a filmet...
2010. jún. 28. 14:53
 12/12 anonim válasza:
Emberkék, nem értelek benneteket! Ti csak sz*rni és szapulni tudtok mindent? Mi a bajotok a magyar szinkron hanggal? Ha nincs leszinkronizálva akkor meg az a bajotok és nyavalyogtok az idő miatt! Egyébként Oroszországban oroszul játszották a mozikban!!! Tényleg csak Magyarország szokott sokat késni, mert nagyon nincs pénz a szinkronra!
2010. júl. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!