Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik volt ez a sorozat? Az...

Melyik volt ez a sorozat? Az m2-őn ment pár éve. Valaki emlékszik rá?

Figyelt kérdés

Nem mese volt, hanem egy sorozat. És nem gyereksorozat, inkább tini sorozat. Egy részére emlékszem, amiben egy nőt, egy gonosz nő bezárt egy szobába a házban. És néhány gyerek mentette meg a nőt. Volt néhány varázs fény, zöld vagy piros már nem emlékszem, de voltak valami fények.


Bocsi nemtudok sok információt róla, hogy mi volt a sztori azt már nem tudom. De mintha valami varázslathoz köthető lett volna,ami miatt bezárták a nőt úgy emlékszem, de nembiztos. Mintha a másik nő valami kristályt vagy valami dolgot amivel működik a varázslat, azt akarta megszerezni. Arra emlékszem még, hogy a nő, akit bezártak és nemcsak bezárták, de a másik nő meg is akrta ölni, na és annak a nőnek akivel ez történt, sötét, rövid haja volt frufruval. Erre emlékszem még.



2018. dec. 22. 16:54
 1/1 A kérdező kommentje:
És igen, az m2őn ment hétvégén délután. Vagyis én legalábbis egy hétvégén láttam délután. Pár éve volt.
2018. dec. 22. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!