Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik Family Guy részből...

Melyik Family Guy részből való a 2 reklám? (Comedy Central) Bővebben lenn

Figyelt kérdés

1. reklám: Stewie egy autóban ül asszem, és mondja, hogy de ha mégis?? Neem, csak szórakozok. Vagy mégse?? De de tényleg csak szórakozok. Ez melyik Family Guy részben volt? Vagy esetleg egy link ahonnan le tudom szedni/meg tudom nézni a reklémot? Nekem valamiért bejön :D


2. reklám: Hülye zene megy, valami pepepepe pepepepe és Peter csinál furcsa táncokat. Elvileg ez a legújabb FG. reklám.


Aki valamelyiket tudja légyszi segítsen! Köszi!


2010. jún. 28. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:

jajj csak a surfin bird-öt neeee!!

Párom állandóan ezzel idegesít, rosszabb, mint peter griffin!


Amúgy [link]

Season: 7 Episode: 2

[link]


Az eredeti szám: "Surfin' Bird" a The Trashmen nevű együttestől, és az adott részben peter megveszi a lemezüket, aztán egész végig ezt énekli és mindenkinek az agyára megy vele... a slusszpoént meg nem lövöm le. :)



Az stewies részt nem tudom

2010. jún. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen a mamadár a madár az ász igen a mamadár a madár az ász igen a mamadár a madár az ász XDDDDDD
2010. jún. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

:D


http://www.youtube.com/watch?v=2WNrx2jq184


Igen, erre gondoltam.


Első: Mivel szokott idegesíteni? Tán nyom ilyen táncot neked? xD

2010. jún. 28. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!