Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Másnak is feltűnt már vagy...

Másnak is feltűnt már vagy csak nekem furcsa?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta imádom a disney meséket, nemrég az Aladdin részeket néztem újra és észrevettem egy furcsaságot. A legelső, 1992-es Aladdin szerintem nagyon szépen van megrajzolva, animálva, viszont érdekes módon az 1996-ban készült Aladdin 3. (A tolvajok fejedelme) olyan kis bugyutácskának tűnik az elsőhöz képest, rosszabb a minősége, vagy nem is tudom, hogyan fogalmazzak. Más is észrevette ezt már? Vajon mi lehet az oka? Azt hinné az ember, hogy mivel pár évvel később készült, így akár még szebb is lehet a rajz vagy jobb a technika, de nem. Vagy esetleg nem szántak rá annyi pénzt?

2018. dec. 27. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

az eredeti egy mozifilm.

amit meg írsz,az egy tv film.

tized áron hozzák ki az utóbbit egy mozifilm költségvetéshez képest.

2018. dec. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal kisebb költségvetésű, moziban se adták. A legtöbb klasszikus Disney folytatás egyébként ilyen. A Hamupipőke folytatása konkrétan nézhetetlen, mert annak még a sztorijára se adtak semmit.
2018. dec. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2018. dec. 28. 00:19
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem az "Aladdin" az egyetlen ilyen, az "Amerikai sárkány"-nál dettó ugyanez volt a helyzet: az első évadban jobb grafikája volt, és sokkal karakteresebb volt a sárkány megjelenése, míg a második évadban már az is szemmel láthatóan butyutább volt, pedig mindegyik a tévében volt, és történet szerint is az első évad folytatása, és mégis ilyen! Bár nem annyira meglepő, hiszen az "Aladdin" és az "Amerikai sárkány" is a Disney alkotása, ami lehet, hogy ezzel trükközik: először megcsinálja a lehető legjobbra, és ha már megvan a siker, akkor elkezd spórolni a költségvetéssel, hiszen "úgyis nézni fogják!"
2018. dec. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!