Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Szultána és a Szulejmán...

A Szultána és a Szulejmán sorozat közt van konkrét kapcsolódási pont?

Figyelt kérdés
Vannak rokoni szálak? Gondolok itt arra, hogy van e valaki a Szultánában aki már a Szulejmánban is említett szereplő volt? Akár egy kis gyerek vagy szolga?

#sorozat #szultán #Szulejman #kapcsolódási pont
2018. dec. 28. 07:31
 1/1 anonim válasza:
100%

Igen van. Szafije (nem tudom jól írom e a neveket) aszt hiszem a Szulejmán utolsó részében benne van mint Szelim fiának ágyasa és a Szultánában pedig ő az egyik főszereplő úgy tudom ő a Valide. Szulejmán szultánt pedig megemlítik az első részben hogy,, 24 évvel a nagy törvényhozó után I. (Nagy) Szulejmán után születtem "


Ennyi amit tudok a Szulejmánból még csak a 117.réaznél tartok de nagyjából tudom a cselekvéseket meg utánna is néztem. A Szultánából pedig 1 részt láttam abból is csak 20 percet. Az elődje jobban bejön, de szerintem csak azért mert még nem néztem végig a Szulejmánt.


Remélem segítettem. B.Ú.É.K.

2018. dec. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!