Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt ennek a két filmnek a...

Mi volt ennek a két filmnek a címe?

Figyelt kérdés

még Viasat6-on láttam őket amikor a csatornán kínai meg japán filmeket adtak, ha jól emlékszem minden héten hétfő késő este

az egyikből arra emlékszem hogy az egyik főszereplőnek meg kellett védenie egy nemesnek a lányát - volt egy jelenet amikor meg akarják lesni a csajt fürdés közben és a srác mondja hogy ez méltatlan dolog. még arra emlékszem hogy volt egy jelenet mikor az egyik szereplő a kriptából a holttesteket "feltámasztotta" de valójában csak ő irányította őket telekinetikus úton mint a bábokat. illetve volt valami lény ami úgy nézett ki mint egy ember de ott röpködött. az utolsó jelenet amire emlékszem mikor egy fiatalabb, hosszú hajú fickó meg egy öregebb verekednek, a fiatalabb győz és mondja hogy "jobb vagyok nálad vénember" közben a háta mögött van a fent említett lény - itt aztán reklám jött én meg elmentem aludni

a másik filmből arra emlékszem hogy két főszereplő volt egy tolvaj vagy csibész, a másik egy szerzetes volt. voltak succubus szerű démonok (démonok akik szép fiatal nők alakját öltik hogy elcsábítsanak férfiakat és szex közben kiszívják belőlük az életenergiájukat) és az egyik ilyen démon beleszeret a szerzetesbe. ezek a démonok leginkább gésákra hasonlítottak, de a vezetőjük egy transzvesztita volt vagy nem tudom mert ugyanúgy gésának volt öltözve de férfi volt (férfi játszotta a karaktert, a szinkronhangja is férfi volt). még az a jelenet rémlik mikor a szerzetesnek megtalálják az öreg mesterét aki már vak és a fülével lát, vagyis mikor nem tudják ki a démon mert valaki más alakját öltötte akkor hallás alapján ismeri fel az öreg a démont



2018. dec. 28. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Az elsőt felismered ebben a listában borító alapján?


[link]

2019. jan. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
sajnos nem annyira
2019. jan. 12. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!