Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lányok van köztettek olyan...

Lányok van köztettek olyan aki szereti a Violetta cimű sorozatot?

Figyelt kérdés
És ha igen mért ?

2019. jan. 6. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
A violetta sorozat 2013-14ben volt nagy "divat" magyarországon. Azóta eltelt 5-6 év. Biztos vannak megmaradt fanok de már szinte mindenki ráunt. Nem volt rossz sorozat csak nagyon túlnyomták.
2019. jan. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szia! Örülök hogy van még olyan ember akit érdekel mások véleménye a sorozatról :)

Nem vagyok már pisis,hivatalosan is felnőtt vagyok, de ez csak egy szám...Nem számít a kor, ha valamit igazán szeretsz.

Sokak szerint a Violetta már lejárt lemez már négy éve hogy leforgatták az utolsó részt, de még most is kijelenthetem hogy a Violetta fanok élnek és virulnak,csak nem mutatjak ki minden nap a szeretetüket a sorozat iránt, mivel érettebbek lettek és megtartják maguknak az imádatot.

A Violetta számomra irányt, és barátokat adott, ezt sosem tudom elégszer megköszönni. Habár azt hisszük ez csak egy sorozat mint bármelyik más, mondhatom bátran hogy nincs így, nálam egy sorsdöntő sorozatnak bizonyult,mikor az identitásomat kerestem.A szereplők akik három évig odaadóan kitettek magukért,mind csodálatosak,ám mégis van egy személy aki olyannyira megragadott, hogy képes lennék az életemet adni csak hogy egyszer elmondhassam neki mennyire hálás vagyok a munkásságáért.

Ő Tini Stoessel. Noha,mindenki csak Violettaként ismeri, és beállítja úgy, mintha a karakter személyisége egyezne az övével, elmondanám hogy ez KICSIT SEM IGAZ. Tini a saját útját járja, és nem olyan stílust képvisel mint a Violettában,mégis sokan elítélik, (és lek*rvázzák, amiért nem tud dönteni, melyik fiút valassza) annak ellenére hogy nem is ismerik a valódi énjét.A sorozat ha valaki nem tudná arról szól hogy egy adott karaktert kell ELSZÍNÉSZKEDNIÜK,ELJÁTSZANIUK, de nem saját magukat adják a szerepben. Ezért nem szeretem mikor Tinit egyeztetik Violettával. NEM UGYANAZ A KÉT EMBER!

A mai napig követem munkásságukat. Sokat fejlődtek a Violetta óta. A sorozatban a dalok csodálatosak, maga a spanyol ami megfogott,a kedvenc nyelvem, tanulom is hobbiból. A történet sem lapos mint sokan mondják,ez egy elképzelt álomvilág,ahol mindig minden jóra fordul, de ettől kerek az egész, szép élménnyel gazdagítva mindenkit aki nézi.

Én mindig boldog voltam tőle és máig is az vagyok ha meghallom, Violetta.

Remélem ez eléggé kielégítő válasz volt mindenki számára aki elolvasta. :)

Te kérdező? Hogy állsz ezzel a kérdéssel?

(egyébként megsúgom, nemcsak lányokat ragadott magával a sorozat bája;))

19/L

2019. jan. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Priviben szivesen elmondom :)
2019. jan. 7. 16:48
 4/5 anonim válasza:
Nem csak lányok szeretik ;) De ők vannak többségben, világviszonylatban is.
2019. jan. 12. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1-rs egyet értek!
2020. márc. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!