Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Melyik ez a film?

Régen láttam, kevés dologra emlékszem, és lehet, hogy arra sem pontosan.

A film arról szólt, hogy volt egy öreg varázsló meg a lánya, és ők befolyásolták - főleg varázslatokon keresztül - két szerelmes fiatal életét. A lány segíteni próbált nekik, hogy (újra?) találkozzanak és együtt legyenek, a varázsló meg próbálta ezt megakadályozni.

Úgy emlékszem, volt 3 állat is, egy kutya, egy macska meg talán egy egér, akik emberszerűek voltak (vagy azzá tudtak változni). A filmben jelmezbe bújt emberek játszották őket.

Olyasmi is rémlik, hogy a fiatalok amikor aludtak, álmukban tudtak találkozni, de lehet, hogy egy másik filmmel keverem.

A 90-es években/2000-es évek elején láttam a filmet a tv-ben, szóval nem új filmről van szó.

Ismerős esetleg valakinek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: film, fantasy, varázsló, boszorkány, varázslat, szerelmes, fiatal

jan. 6. 23:41  Privát üzenet  

A válasz
Az álomherceg legendája- 1996 -szerintem., ebben tudtak csak az álmukban találkozni, ezert nem ismerték fel egymást az igazi életben , mert közben felnőttek , miota utoljára találkoztak.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 25. 22:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem ez volt az a film. Az álmukban találkoztak rész tényleg ebben volt, valószínűleg összekevertem. Amire én gondoltam, az is hasonló kaliberű/hangulatú film (90-es évekbeli varázslós-szerelmes-fantazy).

Viszont ezt is nagyon régen láttam, szóval mindenképp köszönöm a válaszod.

# 2/2Időpont márc. 13. 10:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudnátok ilyen romantikus filmet mondani?
Lesz idén valami izgalmas történelmi ihletésű - vagy kaland film a mozikban?
Egy spirituális filmet keresek, amit régen làttam és nem tudom a címét. A története arròl szòl, hogy egy férfi halála után többször visszatér a földre és minden alkalommal...
Tudnátok ilyen filmeket ajánlani?
Az Ex Machina miért fut 18-as karikával?
Ki ez a videóban és melyik filmből van?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!