Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jó sorozat amit nem kaszáltak...

Jó sorozat amit nem kaszáltak el 2-3 évad után?

Figyelt kérdés

Olyan sorozatok érdekelnének, amiket már befejeztek, vagy hamarosan befejeznek, mármint történetileg és nem azért mert elkaszálják.

Bármi jöhet, de leginkább fantasy, krimi ami érdekel


2019. jan. 8. 12:10
 1/9 kreténpali ***** válasza:

SG1


viccet félretéve, Criminal minds és a The Mentalist megéltek sok évadot, izgalmas, mindkettő a maga nemében, de rohadt sok filler van, amik ugyan olyan izgalmasak, csak éppen a történetet nem kerekítik.

2019. jan. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ez szubjektív, de szerintem pont az a jó sorozat amit lezárnak amikor kell és nem nyújtják 20 évadon át csak azért mert még hoz némi aprópénzt.
2019. jan. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

24

de egyébként minden sorozatot addig visznek ameddig jó a nézettség

2019. jan. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azt értem hogy addig viszik amíg van nézettség, de mikor elkaszálják 2-3 évad után és rengeteg elvarratlan szálat hagynak az baromi idegesítő.

Imádtam a Da Vinci démonait, egyik nagy kedvencem lett. Csakhogy elkaszálták és konkrétan nem volt lezárása, nem kaptunk válaszokat sok kérdésre

2019. jan. 8. 19:20
 5/9 anonim ***** válasza:

Breaking Bad

- ez egy jó sorozat, ahol kerek a történet, és befejezték. Most lepontozhatsz te is.

2019. jan. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

banshee

4 évados kerek lezárt sztori,krimi műfaj,vagy nem is tudom,hogy krimi-e mert kb mindenki bűnöző benne.

2019. jan. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%

Lost.

[link]

2019. jan. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is a banshee-t ajánlom.4 évad rendesen le van zárva,nekem a legnagyobb kedvenc a szégyentelenek és a Trónok Harca mellett.
2019. jan. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
The Sopranos (Maffiózók)
2019. máj. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!