Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe ennek a filmnek?

Mi a címe ennek a filmnek?

Figyelt kérdés
Kb 10 éve általános suliban angolórán az első fél óráját láttam. A címe akkor még a fejemben volt, és meg akartam nézni, de elfelejtettem. A filmet 2000 után készítették, és nem valami népszerű mivel nem találtam meg hosszú keresgélés után. Téli szünet előtt néztük, de nem rémlik hogy köze lenne a karácsonyhoz. A történet egy városban játszódik az 1900-as években (lehet kicsit előbb vagy később, ezt nem tudom pontosan megmondani). A főszereplő egy utcai tizenpár éves fiú. Tipikus hosszú szembe lógó haj, és tolvajkodik. Összetalálkozik egy korabeli lánnyal, aki a fiú mellett főszereplő lesz. A városban tél van. A hangulata a filmnek egyáltalán nem karácsonyos, hanem inkább ilyen nyomott hangulatnak nevezném (talán krimi, dráma, thriller). A fiúnak az apja meghalt/eltűnt valamilyen nem megszokott tűzben. Ez után próbálnak nyomozni és ez elég rejtélyes volt számomra. Talán voltak benne mágikus elemek is, de többre nem igazán emlékszem, mert nagyon rég volt.

2019. jan. 9. 02:43
 1/2 anonim ***** válasza:
A leleményes Hugo?
2019. jan. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igennnnnnnnn. Azaz! Ebből látszik hogy mennyire megváltoznak az emlékek. Elképesztő, hogy ennyi idő után egy teljesen más filmre emlékszem vissza, pedig ugyanaz.
2019. jan. 10. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!