Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Három...

Mi a véleményetek a Három óriásplakát Ebbing határában c. filmről?

Figyelt kérdés
2019. jan. 9. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
a tavalyi év legjobb filmje,drámai erejű alkotás,szarkasztikus humorral fűszerezve,ha nem láttad pótold be a megtekintését.megérdemelt az oscar díja női szereplőnek
2019. jan. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Kötelező darab.
2019. jan. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Láttam már a filmet, és egyet értek veletek :))
2019. jan. 9. 21:49
 4/10 anonim ***** válasza:
30%

Unalmas film, totál túl vn értékelve.

Egy embert nem láttam még, aki 5 érdemi és összefüggő mondatot tudott volna írni, hogy miért is jó!

2019. jan. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Neked is köszi a választ :)


Szerintem azért jó, mert bár óriási drámák folynak a háttérben, és rengeteg szenvedés van bemutatva (melyet a szereplők egymásnak okoznak), a karakterek mégis egytől egyig azonosulhatóak. Senki nem egyértelműen jó vagy rossz. És furcsa módon a rák, (ön)gyilkosság, rassziznus, megerőszakolás, súlyos testi sértés, frusztrációk és széthullott családok két órás meneteként a film lesz túlontúl nyomasztó vagy lehangoló. Sőt sok helyen kivillan a humor, mint a problémákhoz való viszonyulás egy pehetséges módja (pl Willoughby levelei). Szóval szerintem ez egy különleges hangvételű film, noha a történet valóban nem dob nagy csavarokat, de legalább az első öt perc után tudod, hogy végig akarod-e nézni :))


- Ez öt mondat volt :P :D

2019. jan. 10. 14:04
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
Örülök, hogy leírtad a véleményed, el is tudom fogadni, de ez szerintem még mindig kevés egy Oscar díjhoz.
2019. jan. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
25%
Mintha egy robot írta volna a forgatókönyvet.
2019. jan. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kevés rendező használja ilyen jól a fekete humort a filmjeiben mint Martin McDonagh. Minden filmjét imádom, de ez most hozzá képest is kiemelkedőre sikerült.
2019. ápr. 20. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Most láttam. Mesteri.


Viszont hozzátenném, hogy az emberek 99,9%-a nem érti, és nem tudja összerakni. Mindenki azon háborog, hogy se eleje se vége, pedig de. Csak ada kell figyelni.


SPOILER:

ha 5 perccel tovább tartana a film, akkor azt látnánk ahogy Mildred és a rendőr megérkezik a gyanusított házához. Akiről azt hiszik mindketten, hogy egy teljesen más dolgot követett el. Aztán amikor odaérnek, Mildred felismerné, hogy ez a csávó a film közepén bement hozzá a porcelánboltba bevallani... Ennyi. És ez az ami senkinek nem tűnik fel... Hogy aki a film közepén megjelenik, és szemre hányja az anyának a dolgokat (hogy milyen jó lett volna, ha ő erőszakolja meg a lányt), az ugyan az a csávó aki a film vége felé a bárban henceg, hogy megerőszakolt valakit. Teljesen egyértelmű, hogy ő az... És a film vége, hogy elindulnak hozzá, de nem tudják még, hogy ő az akit keresnek...Mildred fogja felismerni...


Nagyon sajnálom azokat, akiknek ez nem állt össze. Mert így valóban értelmét veszíti a film, és hiányérzetet kelt.

Az írók úgy gondolták, hogy ezt már a fantáziánkra bízzák...De senki nem jutott el eddig sajnos...

2019. dec. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is annyira tökéletes, hogy valószínűleg egy robot írta a forgatókönyvet!:)
2019. dec. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!