Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti volt olyan Bosszúállók-film...

Ti volt olyan Bosszúállók-film amin elsírtátok magatokat?

Figyelt kérdés
Megesett már hogy valamelyik Bosszúállók vagy ahhoz kapcsolódó Marvel-filmen könnyekben törtetek ki?Mert akármennyire is sok humor meg akció van benne azért akadnak olyan részek, halálesetek vagy éppen önfeláldozás, mentőakció stb. ahol el tud érzékenyülni az ember. Nektek volt ilyen? Ha igen melyik filmben és mikor?

2019. jan. 10. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Volt sajnos.

Végtelen Háború - amikor a hősök elporladtak.

Fekete Párduc - Killmonger halála.

2019. jan. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Logan

1. Charles halála

2. Logan halála.


Bosszúállók: Végtelen Háború

1. Loki halála

2. Amikor Gamora megkéri Peter-t, hogy ölje meg őt, majd amikor meg is próbálja

3. Gamora halála

4. Az elporladások

5. Peter halála


Pókember: Irány a Pókverzum!

1. Stan Lee cameo

2019. jan. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Loki halála és Thor reakciója erre :( dupla fájdalom :'(


Peter elporladása és itt Tony reakciója

Peter fél, Tonyval ölelik egymást, aztán a sajnálom szó Petertől, majd Tony reakciója...

Szívszaggató számomra ez a két jelenet

2019. jan. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hmm. érdekes kérdés.

akármennyire is szeretem a marvel filmeket, ilyen még nem fordult elő velem.

viszont a dc arrowverse sorozatainál volt már többször is.

2019. jan. 13. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Peter halála az IW-ben, ráadásul a kis naív bocsánatot is kér Starktól, és elporlad.


X-professzor halála---- egyik, hanem a legrosszabb marveles élményem volt. Főleg amikor a halála előtt még elbeszélget az nyugodt ágyon, hogy most az egyszer érzi úgy hogy boldog és nem fáradt....

2019. jan. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sok volt. Túl érzékeny vagyok és nem csak konnyekben látszik meg, hanem rendes sírásban.

Iylen volt például az Amerika Kapitány Polgárháború. Amikor a végén Tony harcol a kapitánnyal. KB a szívem szakadt meg amikor beleallította Steve a pajzsát Tony "szívébe".

Ugye a végjátékban is amikor Loki meghalt (egyik kedvenc karakterem), és a végén amikor Pókember Tony karjai közt porlad el. És még ezek a halálok. És azon is elsírtam magam, amikor az Amerika Kapitány A tél katonája című filmben Bucky nem ismerte fel Steve-et és harcolt ellene.

Még egy csomó film volt amiken sírtam de most csak ennyi jut eszembe.

Lehet túl érzékenynek gondoltok de én szívből szeretem ezeket az embereket (tudom hogy film meg stb) és ha ilyen történik nagyon megtörök. (lány vagyok (bár az írásomból biztos észrevettétek))

Ezért félek a Végjátéktól is.

2019. ápr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsó.

Tegnap belefutottam egy a Végjátékból felvett 5 percbe.

És abból az 5 percből kiindúlva, lesz min sírni. :P

2019. ápr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, már láttam a Végjátékot és hát eléggé sírtam azon is. Inkább nem spoilerezek de annyira kifacsart belülről. Meg mindig csak gondolkozom rajta és nem hagy nyugodni. (hatos voltam)
2019. máj. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja és most olvasom vissza, hogy azt írtam hogy Loki a végjátékbsn hal meg. Végtelen háborút akartam írni😅
2019. máj. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!