Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem ismeri valaki a filmet?

Cotton man kérdése:

Nem ismeri valaki a filmet?

Figyelt kérdés
Először is arról szól,hogy egy házaspár kiköltözik Texasba,ott született a nő,a férfi író ha jól emlékszem,aztán hívtak a házhoz szerelőket akik mindig bámulják a csajt,akkor elmennek valamilyen mérkőzésre,majd még van ott egy srác aki kicsit fura,nem tud beszélni,viszont szerelmes az egyik csajba,de a csaj apja megfenyegette hogy ha hozzá ér a csajhoz akkor megöli. A feleségnek viszont hobbija volt a futás volt,hogy a szerelők épp jöttek a kocsival aztán elkezdték követni őt. Később a ház szerelők elmennek a férjjel vadászatra,a férfire távolról elkezdenek lőni,az valamerre messze elszalad,majd két szerelő vissza megy a házhoz és megerőszakolják a feleséget,aztán a vége fele be vannak zárkózva a házba,küzdenek az életükért,mivel a szerelők meg egy öreg férfi meg akarják őket ölni,a házba meg bekerült az a beteg srác is akiről feljebb írtam bár már nem emlékszem hogy hogy,majd végül nehezen de a férj túl jár az eszükön és sikerül mindegyiket megölni. Kb. ennyi infót tudok adni,kicsit rég láttam a filmet aztán nem emlékszem pontosan a jelenetekre,viszont tudom hogy tetszett és azóta is keresem,szóval nem ismerős valakinek?
2019. jan. 14. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, láttam.A címére nem emlékszem.

A nő expasija és annak a bandája követi el a szörnyűségeket

2019. jan. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szalnakutyák-Straw Dogs.Ez az?
2019. jan. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen,köszi szépen!
2019. jan. 14. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!