Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Horror filmek amik nagyon...

Horror filmek amik nagyon ilyesztőek?

Figyelt kérdés

2019. jan. 14. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Pffff....XD......
2019. jan. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon ijesztőt akarsz, akkor az ördögűzőt ajánlanám. Nekem még nem volt szerencsém megnézni, de a szüleim látták moziban és azt mesélték, hogy folyamatosan mentek ki róla az emberel annyira ijesztő volt.


Amúgy ha letudnád írni hogy ijesztő dolgokat tekintve mekkora a tűréshatárod, mennyire vagy félős, akkor könnyebben tudnék írni neked még más filmeket, meg ha mondasz párat, hogy mit láttál már, mert így lehet, hogy olyat írok amit már láttál, vagy nem igazán félsz tőle.

Mert nekem pl. nagyon magas a tűrés határom ezen a téren. Rég óta keresek én is olyan horrorfilmet amin igazán félnék én is, de bármit ajánlottak, nekem, hogy ez meg az tényleg nagyon durva, aki ajánlotta az szét fosta magát rajta, engem annyira nem szaratott be.

2019. jan. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és az ijesztő az j nem ly
2019. jan. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Átok
2020. dec. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!