Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik volt az első ilyen film?

Melyik volt az első ilyen film?

Figyelt kérdés

Tudjátok, van ez a "bérgyilkos/titkosügynök(/boxoló)-voltam-de-visszavonultam-és-a-múltam-kísért-ezért-visszatértek-egy-UTOLSÓ-melóra" sztori.


(John Wick, RED, November Man, Polar - igaz, ennek csak most jött ki az előzetese, stb.)


Egyébként, ha elvonatkoztatok a klisévihartól, akkor tökre tudom élvezni ezeket a filmeket. De kíváncsi lennék, hogy melyik volt az első ilyen? (Vagy esetleg már a filmgyártás előtti időkre nyúlik vissza ez az öregedő vérprofi utolsó küldetése?)

Amúgy érdekel a véleményetek az ilyen sémára készített filmekről. Melyik a kedvencetek? Melyik nem tetszett? Melyik a legötletesebb? és miért... :D

Köszi előre is a válaszokat.


Ja igen, nem föltétlenül azt várom, hogy a "Hollywood kifogyott az ötletekből" klisét (!) dobjátok be :)) Persze azt is lehet.


És egy utolsó dolog: Légyszi, ne pontozzuk le a másikat a véleménye miatt. Kivéve akkor, ha troll, akkor eresszük a diszlájkot :)



2019. jan. 18. 12:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem hirtelen a Taken ugrott be 2008-ból, a Liam Neesonos akciófilm, de az tuti túl friss ahhoz hogy az legyen az első.
2019. jan. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!