Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy mesét (! FONTOS! )?

Keresek egy mesét (! FONTOS! )?

Figyelt kérdés

Sziasztok, keresek egy mesét, amit 5-6 éve láttam, és bár nagyon kevésre emlékszem, remélem tudtok segíteni. Tehát az egész arról szólt, hogy volt 2 fivér/fiútestvér az egyik ilyen lazább volt a másik viszont komoly. A mese ilyen rajzolt de egész komoly mese, istenek is voltak benne. A legeleje úgy kezdődött, hogy a lazább fivér víz alatt volt egy halyóroncsban, úszott és egy istennövel beszélgetett. Tehát a lazább fivér elkövetett valamit, és a "bíróságon" (valami ilyesmi csak sokkal régebbi) azt mondták hogy nem tudom mi lesz vele, de a komolyabb fiú felelősséget vállalt érte (a fiatal mindig úton volt, ilyen misztikus kalandokon) amikor letelt a határidő, oda került a sor, hogy lefejezik a komolyabb fivérét , de a lazább testvér az utolsó pillanatban megjelent, és dobott valamit, ami elvágta a fejszét amivel le akarták fejezni. Aztán még emlékszem olyan részre, hogy ilyen köves sivatagos narancssárga helyen volt a lazább testvér és beszélgetett megint valami istennel, és valami feladatot teljesített. Jaj és asszem (bár ez nem biztos) olyan rész is volt benne, hogy amikor leszálltak valamiu járműről, elmezdtek gyalogolni, és kiderült hogy egy oóriás szemén vannak. Amúgy a film ha időbe kéne rakni a történet olyan 0-1000 év körül játszódhat, a film olyan 1995+Osram tenném és kb 1,5-2 óra hosszú.

Tudom hogy nagyon kevés ez, de ha van bármi ötletek, kérlek jelezzétek.



2019. jan. 18. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a “Szindbád – A hét tenger legendája” ?
2019. jan. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez a Szinbád.

De nem tesók, hanem gyerekkori barátok.

2019. jan. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, az az, köszi szépen!
2019. jan. 18. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!