Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ezt a háborús filmet keresem,...

Ezt a háborús filmet keresem, felismered esetleg?

Figyelt kérdés

Nem néztem végig a filmet, csak egy részét az elején (vizsga volt másnap és inkább aludtam).

Valamilyen távol keleti országban zajlik, és a tábornok valamelyik híres nyugati színész (kb mintha csak ő lett volna nyugati benne), de nem emlékszem, hogy kicsoda.

Valamilyen rakományt kell elszállítani, és az irányító repülőgép pilóta. Ha jól emlékszek így is kezdődik, hogy légi csatában sokszor alulmaradnak, és az egyik pilóta kap egy küldetést, ami ugye a csomag leszállítása. Ennyire emlékszek,de mondom nem néztem végig.



2019. jan. 20. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikor és melyik tévécsatornán láttad?
2019. jan. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy videa-n néztem.

De időközben már töröltem az előzményeket, és sajnos anno nem raktam könyvjelzőbe (egyébként december közepe felé láttam).

2019. jan. 20. 12:57
 3/3 A kérdező kommentje:

Meg van:

[link]

2019. jan. 20. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!