Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Démonok közöttben Annabelle...

Démonok közöttben Annabelle és Valak ugyanaz a személy?

Figyelt kérdés
És ha nem, akkor melyikük az erősebb?

2019. jan. 20. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem dehogyis.Anabelle és Valak 2 külömböző démon.Valak vagyis az Apáca a démonok közötti univerzumban ő volt a legelső,tehát a sztori az a démonok között és az anabelle filmek elött van. Valak a legveszélyesebb az összes közül.

Amabelle sztori: lényegében ő egy kislány aki balesetet szenved,és meghal.Az apja babákat készített mielött meghalt volna a lánya,és az egyik babába beleszáll (démon lett a lányból)De igazából csak eszköznek használja,a baba csak egy csali,akinél a baba,annál lesz a démon is (a kislány aki meghalt)


Valak,az apáca:röviden annyi hogy egy apáca önyilkos lett,démon lett belőle.S elvileg ő a legveszélyesebb az összes közül.

2019. jan. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy én nem értem. De elvileg a démonok olyan lények akik sose voltak emberek. Szóval a kislány nem lehet démon.

Van egy 3. nem démon hanem szellem a démonok között 2 szelleme. Bill. Ő volt a görbe ember.

2019. máj. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Ou igen,amikor a kislanyt megszálja 😂😂😂 kop kop kikopog😂😂😂😂 Bill.Az apád edinek hívott 😂😂😂😂😂😂😂😂őszintén szólva ezek a filmeko számomra már viccesek,jó beismerem hogy mikor először láttam mind a 2 részt akkor voltak ilyesztő pillanatok,de most nézve már kicsit funny😂😂😂
2019. máj. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
79%
Nem Bill volt a Görbe ember. Bill csak egy szellem akit Valak nem engedett elmenni a túlvilágra. A Görbe embert Valaki idézte elő. Csak az ő egyik trükkje volt.
2020. máj. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!