Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto. Most ez hogy van?

Kim Wolf kérdése:

Naruto. Most ez hogy van?

Figyelt kérdés

Mikor valtjak le a hokaget? Eddig mindig akkor valtottak le mikor nem tudta mar megvedeni a falut vagy meghalt stb es igy ujat valasztottak.

De amikor a 4. Hokaget minatot megvalasztottak akkor meg a 3. Fitt es fiatal eros volt akkir mert neveztek ki a 4. Et? Meg akkor 2 en hoztak a donteseket?



2019. jan. 21. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Konkrétan nem fogják elmagyarázni de a Harmadik már akkor sem volt éppen fiatal. Minato erősebb volt és átadta neki a hatalmat, úgy hogy megmaradt neki is egy igen fontos tisztsége. Gondold el, hogy milyen öreg a Harmadik a sorozat elején. Abból vegyél le 14, kb. akkor volt a váltás.
2019. jan. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És Kakashi után Naruto mi miatt lehetett?
2019. jan. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen csak amikor a jelenlegi Kage úgy érzi hogy van nála alkalmasabb jelölt a címre akkor átadja a helyét neki.


Egyébként Hiruzen kb 54-55 éves volt mikor átadta a helyét Minatonak. Tehát nem mai csirke volt már.

2019. jan. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2# Elvileg Kakashi nem is akart Hokage lenni. De Danzo nem kerülhetett hatalomra, ezért kellett Kakashit kinevezni.


Ui:Nem néztem a Shippuuden-t így nem tudom biztosan a dolgokat. És csak a fanfic-ek olvasásából tippelhetek.

2019. jan. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!